Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Jak velkou SD kartu přijme ACER N35i

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Zdravím všechny ve spolek. Mám dotaz. Jak velkou SD kartu přijme ACER N35i ? Vezme i 4 GB ? Dík za odpověď.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Ja mam n35-ku (cim se lisi n35i?) a ta je fpoho s 4GB kartou (formatovana jako FAT, pri FAT32 je neskutecne pomala) - viz muj podpis

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Jé omlouvám se. Mám ACER n35 a né n35i. Upsal jsem se. Děkuji za odpověď. Ale nechápu to s tou kartou, to existují dva druhy nebo jak je to ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

E-e, karty jsou stejne, a podobne jako hardisky jdou naformatovat pro ruzne fajlsystemy - FAT je z nich nejstarsi, FAT32 se poprve objevil ve Win95 (98?), potom NTFS v NTyckach, v Linuchu mas taky prehrsel fajlsystemu. Karty obecne se od pocatku jejich vyuziti v prenos. zarizenich (PDA, fotacich, mp3 a pod.) formatuji jako FAT, novejsi zarizeni umi i FAT32, ktery je vhodnejsi pro velke karty (2GB+), ale n35 s nim moc neumi. Proto formatuj FAT, muzes to udelat primo v PDAcku nebo pres ctecku karet na PC, nebo pozadej primo v prodejne, at ti to naformatuji, a vyskousej ji v aceru - at se nemusis pak vracet s reklamaci

Podobná témata

1. Velkou kartu pro Pocket Loox N560
    Od vasekv_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 03-07-2007, 22:03
  2. Eurotel Dataphone II - jak velkou sd/mmc kartu...
    Od docc1_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 05-05-2005, 14:10
  3. Jak velkou SD/ MMC kartu mate?
    Od elit v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 10-10-2004, 17:13
  4. Jakou koupit WiFi kartu k Acer n10?
    Od limon v sekci Acer
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 03-06-2004, 12:56