Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 18

Téma: Nevite jak zkratit dobu zobrazeni uvodni obrzovky/reklamy na InterWrite (ceska lokalizce) od Sunnysoftu po mekkym restartu?

Guest

Nevite, zda-li jde nejak zkratit doba uvodni obrazovky/reklamy na InterWrite
    (ceska lokalizce) po mekkym restartu? aaa

Zkousel jsem hledat v registrech, ale neuspesne...

Dik MIK
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Suhlasim, ze je to docela agresivni forma 'reklamy' ci presneji jakehosi splashscreenu. Nevite nekdo o nejakem konkurencnim programu? Chci pouze psat ceske znaky - to je vse. Kdysi jsem zkousel vyhodit ze startupu program internat.exe, ale tusim, ze to nedopadlo zrovna dvakrat nejlepe ... []

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Language Extender od paragonu je VELMI DOBRY (na jeho klavesnici pisu asi tak 3x rychleji nez na Sunnysofti a v nejnovejsi verzi tez umoznuje rozpoznavani znaku lokalizovane, navic si gestury muzete modifikovat).

DOPORUCUJI.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Taky považuji tu češtinu od Paragonu za nejlepší, ale upozorňuji, že nespolupracuje s klávesnicí Targus Stowaway a když jsem před pár měsíci volal do jejich moravské expositury, řekli mi, že ani nemají v úmyslu české ovladače pro tyto klávesnice dělat. Nevím ale, zda se od té doby něco nezměnilo.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Externí klávesnice jsou podporovány a myslím že dokonce i typ Stowaway (nejlépe ale otestovast, což já vzhledem k nepřítomnosti oné klávesnice nemohu).

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Já sice onu klávesnici mám, ale nejde použít na můj nový H3870, protože má jiný konektor. Redukce se zatím prodává jen v USA, mně sice v jedné firmě slíbili, že ji asi za cca 10 US pošlou, ale asi na to zapomněli. Byl bych tedy rád, pokud by se ozval někdo, kdo používá klávesnici Targus Stowaway a češtinu od Paragonu, zda to společně funguje.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

bud jiz ted, nebo radove za par dni bude pro 3800 radu k dispozici nove klavesnice, ktera je o dost lepsi, jako ta pro 36 a 37 radu. kdyz tak dam vedet, taky par kusu potrebuju

CEuky

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Kolego Morte,
    máte naprostou pravdu, teď jsem právě volal do brněnské firmy Moravia Consulting, kde mi řekli, že ten jejich Language Extender s klávesnicí Targus Stowaway spolupracuje a okamžitě mi nabídli, že mi pošlou e-mailem upgrade.
    Na téhle firmě se mi líbí nejen jejich programy, ale i přístup k zákazníkovi.

Nováček
    Registrace
    Jan 2002

zdravim,
    ja sem jednoduse vyhodil polozku internat.lnk (nebo podobne) ze slozky windows\startup, cestina funguje i tak, jedine co neni je indikator v trayi (CS/EN), ale jinak funguje vse bez problemu...klavesnice s ceskymi znaky taky zustava...
    a nejake zdrzovani po mekym resetu se nekona...

Guest

Jak ale pak prepnu klavesnici na EN?

Nováček
    Registrace
    Jan 2002

Vzdyt v nastaveni klavesnice se muzou pridavat i jine klavesnice, tak sem si tam definoval dve - jednu CS CESKY QWERTY a druhou US UNITED STATES a pokud chci druhou klavesnici prepnu ji sipeckou vedle ikony klavesnice...pak nastava problem, ze pri soft resetu se automaticky nastavi neceska klavesnice, ale i to se da obejit nastavenim v registru...

Nováček
    Registrace
    Mar 2002

Vzdyt v nastaveni klavesnice se muzou pridavat i jine klavesnice, tak sem si tam definoval dve - jednu CS CESKY QWERTY a druhou US UNITED STATES a pokud chci druhou klavesnici prepnu ji sipeckou vedle ikony klavesnice...pak nastava problem, ze pri soft resetu se automaticky nastavi neceska klavesnice, ale i to se da obejit nastavenim v registru...
    Mne to funguje tak, ze mam ceskou klavesnici jako prvni v nabidce a US az jako druhou. Pote se po resetu aktivuje ceska jako vychozi

Nováček
    Registrace
    Jan 2002

Ale pokud se zapne Panel puvodni klavesnice, nebo rozpoznavac pisma (tusim), tak by ceska klavesnice nemela byt jako prvni a pak je nutne sahnout do registru popripade pouzit nejakou utilitu - ta urcite existuje, jen si uz nevzpomenu, jak se jmenuje...

Nováček
    Registrace
    Mar 2002

Pekny den i ode mne,
    zdravim,
    ja sem jednoduse vyhodil polozku internat.lnk (nebo podobne) ze slozky windows\startup,
    ....
    a nejake zdrzovani po mekym resetu se nekona...
    Take jsem provedl tenhle krok a je to funkcni, ale vazeni - ruku na srdce (jak rikavala moje babicka )[] - ja jsem nucen delat mekky reset tak 1-2x do mesice a osobne nevnimam ten "Splashscreen" jako vyznamnou ztratu casu.
    Pokud nekdo experimentuje s programy a musi resetovat velice casto, tak je otazkou zda takto "vyrobena" ztrata je vetsi nez cas straveny instalaci programu ktery stejne casto brzy vymazu.
    Jina vec je "agresivnost" takto provedene reklamy - ale to myslim sem tak moc nepatri - byl by to zbytecny flamewar.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. KLIKÁTKO Z REKLAMY
    Od ing.dr v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 29-04-2007, 19:46
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-03-2005, 05:41
  3. Problém s InterWrite od Sunnysoftu
    Od Jirga v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 11