Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 43

Téma: Velká recenze ASUS P525

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Integrovaný dvoumegapixelový digitální fotoaparát s automatickým ostřením a numerická klávesnice, to jsou asi dvě hlavní specialitky, které toto zařízení odlišují od většiny ostatních. Mezi další vlastnosti patří čtyřpásmový telefonní modul, výkonný procesor, Bluetooth, WiFi, velmi dobrá baterie a v neposlední řadě i mnoho užitečných drobností, což z Asuse P525 dělá nadějné zařízení. Bohužel, při bližším pohledu najdeme i některé nedostatky. Pokud chcete vědět jaké, přečtěte si tuto recenzi.

[IMG]/img/articles/cz/large/0000000297_QL8W3157020061222114824.jpg[/IMG]

Přečtěte si celou recenzi
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Nov 2007

Zajimave zarizeni, ale pochybuju ze se nejak vic prosadi :?

jen poznamka k recenzi - ve shrnuti mi prijde ze na jednom miste chybi slovo:

...skvělému ovladači z dílny (???) bez diskuzí perfektní...

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Vlastním Asus cca měsíc,nemám jediný problém,klávesnice i joystick jsou skvělé,dosud ani jeden restart a po doinstalaci české T9naprostá špička.
    Mohu srovnávat,mám za sebou HP6515,Qtek9000,Qtek 9100,N9300,Qtek8310,HTC Tytn,Htc Artemis a HTC Excalibur.Asus P525 je zatím to nej.co jsem měl

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Ahojte, mám ASUS P525 už 3 týždne a pokiaľ mám vyjadriť percentuálnu spokojnosť tak ju hodnotím na 70% zo 100%. Tá klávesnica je zatiaľ najlepšia vec akú som doteraz pre PDA vo verzii PE mal, ono len predsa robiť rýchlu voľbu cez dotykový display alebo vysúvaciu qwerty klavesnicu až také ružove nie je a tu len podrzim cislo a uz sa vytaca dany kontakt, je to SUPER. Najvacsie vyhrady mam k firmware, ten sa mi naozaj zda velmi nepodareny. U mna som CZ verziu zahodil po 3 dňoch... jednoducho to vyzeralo tak, že čo sa im nechcelo lokalizovať tak to jednoducho vypli a bolo... a stabilita nič moc, teraz mam ENG verziu a je všetko OK, stroj je stabilnejsi a funguje vsetko ako ma. Inak najväčší problém je BT sluchátko, stačí aby som dal ASUS do protilahleho vrecka a uz tu mam skrvčanie a šumy ako šľak... takže čakám na nejký novy update. Pokiaľ niekto máte nejaké otázky, pýtajte sa, pokiaľ budem vedieť odpoviem. A ešte k používaniu, v prvom rade ho používam ako telefón s poriadnym diárom a dátove veci používam iba okrajovo (núdzové sťahovanie firemných mailov), takže na toto mi plne vyhovuje.

joka

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Co se tyce toho EDGE tak v tom problem nevidim.EDGE na celem svete je provovozovano pouze v cca 25 statech.Proto je tak nizka podpora ze strany vyrobcu HW.Proste proc davat podporu neceho co v podstate nikdo a nechce.:? A okolo par kusu,ktere se prodaji v CR,Somalsku a Mozambiku se trh netoci

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Perfektne zariadenie, ktore by som casom rad mal doma. Absencia 3G a EDGE mozno casom bude mrzet, no klady tohto zariadenia su tak fatalne obrovske, ze proste ho nemozem nechcet.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Možná jsem to z recenze špatně pochopil, ale já můžu být na wifi a telefonovat :O . Jinak mám i TyTNa, byl odložen kvůli Asusu a myslím, že půjde z domu. Jsem s P525kou velice spokojený.

Registrace
    Aug 2000

OK, asi jswm to zestrucnil az moc, ale chova se to tak, jak popisuji na tom odkazovanem dokumentu sami lide z Asusu - samozrejme je muzete mit PUSTENE najednou, ale kdyz prenasite data na jednom, druhe se stane nefunkcnim.

Dobre je to videt na PUSH emailu pres GPRS. Ja muzu mit pustene najednou I wifi, ale jakmile zacnu neco stahovat, GPRS se odpoji a potom zase zacne pripojovat...

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

MaxT uz si stahoval aktualizaciu z Asus stranky?15.1.2007 budem mat aj ja Asus P525 tak by sa zislo niake rady a skusenosti. Doteraz som pouzival Eurotel SDA a bude ta zazke sa s nim rozlucitjozefkalus: Odkial si mal Anglicku verziu WinMobile 5?Zo stranky Asus?Popiste na co si mam davat bacha a hlavne chyby vo firmware ked ste uz niake nasli.Dakujem

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Prosim ma toto zariadenie moznost nastavenia basov v settings/sounds? Totiz Acer N311 tu moznost nema a moj FSC napriklad ma. Dalej A2DP funguje bezproblemov?
    A posledna otazka, su ekvivalenty inych pristrojov k tomuto Asusu? (ide mi najme o dokonalost klavesnice, je klasicka mobilna).

Registrace
    Aug 2000

Ehm, nic ve zlem, ale cetl jste tu recenzi? Prvni otazka o nastaveni basu je tam nejen zodpovezena, ale je tam i screenshot apletu. Odpoved na druhou otazku je tam rovnez (A2DP je bez problemu, alespon u me to bylo OK) a neprimo i odpoved na treti, i kdyz tam je to samozrejme mozne rozvest...

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Super, dakujem pekne.
    A nie, prepacte este som to necital , mam skuskove obdobie a venovanie sa tejto recenzii (a celkobo Asusu P525), chcem az ked budem mat pokoj po skuzkach. Ale tieto 3 veci mi uz nedali spat. Ale dakujem pekne za ich zodpovedanie aj ked ste sa mohli odkazat len cisto na clanok.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Firmware som ťahal z AUSUS Supportu na asus.com, posledna verzia je En 3.32 a GSM radio 4.6, ale na stránke http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=279777 sú ešte nejaké ukuchtené neoficiálne FW, skúšal som, a je tam napriklad už vyriešený SmartDialer a ďalšie fičuriny, treba skúsiť, update FW je otázkou cca 3 min, je to naozaj veľmi rýchle, update GSM radia je ale dosť pomalé, cca do 5 min a k chybám CZ FW, napríklad dosť sa mi to sekalo (nemal som tam nainštalované žiadne divočiny), niktoré voľby napríklad rozpoznávania písma tam neboli, najlepšie to bolo vidieť pri poznámkach, tam sa mi dávala iba možnosť Keyboard a T9, Block rekognizer, Letter Rec. a Transcriber tam neboli vôbec a podobne... naozaj oproti En FW sa mi to zdalo také oklieštené, ale na druhej strane niekomu to môže vyhovovať, takže to je len subjektívny pocit, aj keď na druhej strane tam bol FW CZ 3.34 a finálny En je zatial iba 3.32 aj keď existuje French 3.34, ale o tom som sa dočítal, že ho zatiaľ testujú a následne vydajú 3.34 aj pre ostatné jazyky a ešte návod na Flashovanie, stačí rozbaliť a nakopírovať na SD a potol len vybrať a vložiť SD a ostatné už podľa screenu )

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Dik jozefkalus.Dnes som chcel pon skocit ale nepodarilo sa mi.Musel som ostat v praci do 18hod.Dufam ze zajtra to stihnem.Uz sa velmi tesim.Dufam ze bude fungovat.Cital vo fore ze niektore kusy sa nechceli spustit.Len sa sputila uvodna obrazovka a potom nic.Ak mas niake dobre softy posli ich prosim ta na hajnalkam@gmail.com.Dik

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Uz som stastnym majitelom Asus P525.Prave sa nabija.Mal som cas nan asi 1hodinu takze som si ho trochu vyskusal.Akosi je to nutne pouzivat pero.Nevedel som sa pohnut s klavesnicou Je to ine kafe ako Eurotel SDA s 200Mhz Omap procesor.Trochu sa bojim dat dole tu foliu aby sa nedoskriabal display,ale ovladat to perom cez foliu ide dost blbo.Uz mam aj tak pod foliou bublinky.Existuje nato niake puzdro teda okrem toho originalneho?Niake gumenne aby bol trochu viac odolny.Clovek nikdy nevie kedy mu vypadne z ruky.Hlavne cez Silvester skoncilo SDAcko na kachlickach a prezilo bez poskodenia.Aky ma dosah Wifi v Asuse?Nikde sa to nepise v navode.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Velká recenze zařízení Asus MyPal A632/A636
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 63
    Poslední příspěvek: 17-08-2008, 15:42
  2. Velká recenze zařízení Asus MyPal A730
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 52
    Poslední příspěvek: 03-02-2007, 13:35
  3. Reakcí: 1