Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: Mio A701 prodleva po prijeti hovoru

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Lze nejak nastavit abych po prijmuti hovoru jeste nemusel nekolik sekund cekat az je hovor spojen (slysim druhou stranu)? Nikdy nevim jestli jiz muzu mluvit nebo ne. Mam verzi 64.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Pred zakladanim noveho fora pouzi search alebo si precitaj existujuce fora a zistis ze tvoja otazka bola uz X krat preberana a v priblizne kazdej desiatej teme na kazdom fore tykajucom sa Mia. Nemam zaujem pisat odpoved a utvrdzovat ludi v tom, ze vlastna lenivost sa vyplaca.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Podle mne tato otázka nikdy nebyla zcela jasně zodpovězena.

Problém s prodlevou při příjmu hovoru se vyskytoval už od prvních PDA s GSM modulem a buhužel se vyskytuje do dnes.

A to bez ohledu na to zda se jedná o zařízení se systémem s WM 2003 ( SE ) nebo s WM 5.

Viz například poslední recenze HP iPAQ rw6815 z prosince 2006 :
    ... když hovor přijmu, opět tam je citelná prodleva, kdy můžu mluvit horem dolem a volající mě stejně neslyší....

U některých zařízeních se projevuje tento problém častěji, u některých méně často.

A podle diskuzí ( nejen na tomto serveru ) se s tímto problémem setká každý, kdo má PDA s GSM modulem a používá ho k telefonování.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ja nevim, nakolik je to problem. Nejak jsem si zvykl tlacitkem prijmout hovor, pak se klidne nadechnout a vydechnout a az pote prilozit founa k uchu. A nejake zpozdeni ani neregistruji

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Problém s prodlevou je ten, že přijmeš hovor a přestože mluvíš do mikrofonu, tak Tě druhá strana neslyší.

Jinýmy slovy, představuješ se třeba 3x ( pokud Ti volá neznámé číslo ), nebo 3x říkáš "Co potřebuješ", když volá např. manželka.

Pravda někdy se mi to nestane několik dní,a pak třeba dvakrát za den.

Jinak můj poznatek je ten, že se mi to stává z 80 procent s kámošem co mi taky volá z PDA. A on má úplně ten stejný problém, 80 procent jeho prodlev při přijmutí má prý se mnou.

M66 M66 je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Jo, probíralo se to všude. Stejně jako Surgical: zvykl jsem si. Mio zazvoní, kouknu kdo mi volá, přijmu hovor a než přiložím ladným pohybem k uchu, je to OK. Jestli se slyšíme poznám: ticho se změní v lehký šum.
    Co se mi ale teď u některých hovorů stává, že prodleva není 2 sec, ale mnohem víc. I 5-6 sec .
    No a opravdu to není speciální problém Mia. Teď jsem v práci diskutoval pro odlehčení během obchodního jednání s jedním zákazníkem o "zázracích" techniky. Má nějaké MDA (bez GPS, nevím přesně co to je). Narazili jsme na tu prodlevu a mají také.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Po skoro 4 letech s phone edition sem az s superrom na variu naprosto spokojen. je to jako s mobilem bez prodlevy... Uplny protipol je segriny MIO... To je katastrofa... dal sem ji tam verzi rom 65 ci jak je to znaceny a o 50 procent se to zlepsilo ale stejne...

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Nevim jak vy, ale ja nic takovyho nepocituju a kdybych si to tady neprecet tak me to ani nenapadne, ja bych rek ze to nema prodlevu, teda aspon u mne.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Jak tak tady pročítám vaše příspěvky, nabývám dojmu, že za to může SIM karta. Prodlevu mám taky asi 2 vteřiny a kartu 6 let starou. Eurotel (O2).
    Jak jste na tom vy?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

2s i vice - karta T-mobile - stale se hlasi jako Paegas, asi 6let stara

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

spatna identifikace site nema vliv

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od carbik
    2s i vice - karta T-mobile - stale se hlasi jako Paegas, asi 6let stara
    JJ, taky 0.5roku stara a mam tam PAEGAS, ale chybu vidim v pristroji.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

tim jsem chtel spise podotknout, ze SIM je stara, nez ze by mel nazev site vliv na tu nasi pauzu

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 24-11-2008, 19:42
  2. A701 cena hovoru
    Od thorazgard v sekci Mio
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 12-08-2007, 13:19
  3. Mio A701 klávesnice při hovoru
    Od DJ.Kingpin v sekci Mio
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 17-06-2007, 17:50