Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Backpack pro MDA II (ET Dataphone II)

Lukas Fikr (4)|3.2.2004 09:33
Chtel bych se zeptat. V UK prodavaji (O2) Backpack i s postovnym za cca 135 liber (6500 Kč), je kompatibilni i s ET DATAPHONE II ??? Backpack umi - 1 x slot pro CF katru, pridavna baterie (pry vydrzi az 5 dni telefonovani + prace s diarem) a vystup na monitor + TV.
Dekuji za odpoved o kompatibilitě.

Lukas

P.S. ET i T-Mobile nevedi co to Backpack je a jestli ho budou prodavat.
PavelR. (2184)|3.2.2004 09:36
[QUOTE="Lukas Fikr"]Chtel bych se zeptat. V UK prodavaji (O2) Backpack i s postovnym za cca 135 liber (6500 Kč), je kompatibilni i s ET DATAPHONE II ??? Backpack umi - 1 x slot pro CF katru, pridavna baterie (pry vydrzi az 5 dni telefonovani + prace s diarem) a vystup na monitor + TV.
Dekuji za odpoved o kompatibilitě.

Lukas

P.S. ET i T-Mobile nevedi co to Backpack je a jestli ho budou prodavat.[/QUOTE]

... po HW stránce jsou všechna zařízení typu MDA2/XDA2/Qtek2 stejná a s příslušenstvím by neměl být problém.

PavelR.
Lukas Fikr (4)|5.2.2004 14:51
Chtel jsem si objednat Backpack u firmy eXpansys z UK (stoji i s postovnym 133 liber) ale chteli faxem poslat kopii obou stran kreditni karty a ID karty, řidičáku nebo pasu. Tak jsem jim odepsal at si trhnou nohou. Uz jsem kupoval mnoho veci z internetu, ale tohle po me nikdo nechtel.
Nevite, kde jinde by backpack sel koupit.

Dik
Lukas
Pavel Koza (4761)|5.2.2004 16:34
[QUOTE="Lukas Fikr"]Chtel jsem si objednat Backpack u firmy eXpansys z UK (stoji i s postovnym 133 liber) ale chteli faxem poslat kopii obou stran kreditni karty a ID karty, řidičáku nebo pasu. Tak jsem jim odepsal at si trhnou nohou. Uz jsem kupoval mnoho veci z internetu, ale tohle po me nikdo nechtel. Nevite, kde jinde by backpack sel koupit.[/QUOTE]

Ja chtel z Expansysu koupit Toshibu e800, platbu kartou odmitli, chteli prevod, a kdyz jsem se ptal, kolik dolaru chtej poslat, tak pry berou jenom libry... Takze jsem take skoncil...
st.tom_ce4you (365)|5.2.2004 17:50
[QUOTE="Lukas Fikr"]Chtel bych se zeptat. V UK prodavaji (O2) Backpack i s postovnym za cca 135 liber (6500 Kč), je kompatibilni i s ET DATAPHONE II ??? Backpack umi - 1 x slot pro CF katru, pridavna baterie (pry vydrzi az 5 dni telefonovani + prace s diarem) a vystup na monitor + TV.
Dekuji za odpoved o kompatibilitě.

Lukas

P.S. ET i T-Mobile nevedi co to Backpack je a jestli ho budou prodavat.[/QUOTE]

V manualu od dataphone 2 je pn backpacku - PH16x, ale delaji se jen dva typy xda2 jeden PH10B a druhy je T-Mobile MDA 2. Takze prislusenstvi na xda2 by melo bez problemu chodit i na dp2.