Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: Nastavení ActiveSync přes Bluetooth (WM5 zařízení s ovladačem Microsoft)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

mne pomohlo, kdyz byl AS pri hedani pocitace z telefonu (nedelat to obracene) otevreny (ne jen ikona na liste), dale musi byt vypnute sifrovani, obe zarizeni nejlepe visible a pred prvnim sparovanim pres BT musi byt WM zarizeni sparovano pres kabel...

ten port je nutne mit nastaveny takovy, ktery emuluje v PC (prichozi) seriovy port...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Tak to mam a prostě nefunguje, už jsem zkoušel snad uplně všecky kombinace a prostě to neukáže, dokonce jsem nainstaloval i nejnovější ovladače k tomu BT... Na internetu čtu, že to většině lidí u MSI nejde... Ale mně prostě hlodá to, že to jednou fungovalo a najednou ne... Jinak bych si řek: fajn, mam špatnej BT modul... :disgusted:

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Napíšu to do novýho příspěvku. Povedlo se mi to vyřešit pomocí návodu, co jsem našel na fóru modaco.com. Nastavení mam takový, jak je tady psáno, dokonce i tu autorizaci (secure connection) mam zapnutou.
    Překlad toho, co mi pomohlo:

V registru (v telefonu) jděte na "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Bluetooth\ActiveSync" . Tam by měl být klíč s hex názvem ve tvaru "0016cxxxxxx" nebo podobný (u mě to bylo 0012...). Smažte ho. Také smažte hodnotu v "LastConnected" a navíc u "Initialized" hodnotu nastavte na "0".

A už mi to fachčí! :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Trochu z jiného soudku, ale s připojováním přes BT to souvisí.

V aplikaci Active Sync na notesu přiřadím připojení k COM portu, všechno funguje, jak má.

Od této chvíli ale, když BT není zapnuté, Active Sync při startu notesu vyhazuje hlášku, že COM port nemůže najít a musím odklikat 3 dialogy, aby to dalo pokoj. Dá se to nějak obejít, abych COM port nemusel po každé relaci v Active Sync zakazovat a přitom se mi tyhle hlášky neobjevovaly?

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Microsoft ActiveSync nemůže připojit zařízení
    Od Onulda v sekci Omnia SGH-i900
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 20-01-2009, 15:34
  2. Nastavení ActiveSync přes WiFi
    Od Pavel Koza v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 07-04-2008, 17:12
  3. Nastavení ActiveSync přes infračervený port (IrDA)
    Od Pavel Koza v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 23-02-2005, 08:12
  4. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 05-01-2005, 10:39