Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nefunguje pop3 ze seznam.cz, přitom internet přes USB funguje

smolda007_ce4you (0)|4.1.2007 09:53
Mám v práci svoji A636 připojenou přes USB kabel k firemní síti. Internet mi bez jakéhokoliv mého nastavení (zaplaťpánbůh) funguje. Jediné co nejsem schopen rozběhnout je stahování mailů ze seznamu do PDA. Neustále mi to hlásí: "S aktuálním nastavením připojení nelze navázat připojení. Chcete-li změnu připojení klepněte na Nastavení." No a na to když klepnu, tak mi to nabídne různé možnosti připojení a já nevím co vybrat. Zkoušel jsem různé možnosti, ale furt to samé. Netušíte někdo co kde nastavit?
Zdenek Malinsky (9781)|4.1.2007 10:48
Vždyť už se tu řešilo nejmíň stokrát. Seznam dělá problémy (browseru i s poštou), ztrácí lidem maily. Ale možná, kdybys tam dal nastavení pro seznam (hlavně pop3 pro příchozí poštu a svoje heslo), mohlo by to třeba náhodou chodit.

PS: Když už někdo musí používat freemail, tak si zaručeně vybere ten nejhorší a nejproblémovější.:no: Lidi jsou prostě nepoučitelní a nedbají varování.:sarcastic: :? :(
smolda007_ce4you (0)|4.1.2007 11:23
Dík za rady ohledně seznamu :no: Bohužel schránku tam mám již delší dobu.

Každopádně účet s nastavením (pop3 pro příchozí poštu i heslem) v PDA mám vytvořen. Jen mi to pořád nechce poštu stahovat a hází mi to tu hlášku o nastavení připojení.
Zdenek Malinsky (9781)|4.1.2007 11:33
A doma nebo když se připojíš přes mobil to funguje? Je možné, že máš v práci něco (nějaký port) blokovaný.
smolda007_ce4you (0)|4.1.2007 14:22
Sakra, vidíš jakej jsem jouda :oops: , doma jsem to nezkoušel. Dnes to zkusím.
Hans 20 (91)|6.1.2007 21:32
Nepropadej panice.Tohle jsou jak zpravy radia Jerevan.Nic neni dokonaly,ale pokud ti to nechodi trvale,tak je problem jinde.Pouzivam Seznam nekolik let a jinak nez vlastni blbosti jsem o zadnej mail neprisel.Stejne tak jsem ho pouzival na Symbianu (SX-1,N 6630) a PPC (Compact 1,HP 6515,MDA 3,TyTN,Asus 730 W) a z 99,99 % bez problemu.:D
smolda007_ce4you (0)|7.1.2007 22:14
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]A doma nebo když se připojíš přes mobil to funguje? Je možné, že máš v práci něco (nějaký port) blokovaný.[/QUOTE]

Doma mi to fachčí. Óóó jak jednoduché řešení:) Dík

smolda007_ce4you (0)|8.1.2007 17:42
No, zas tak jednoduché to není (alespoň ne pro mě). V práci mi sdělili, že mi to nejde z důvodu toho, že na net přistupujeme přes proxy (to funguje), ale na stahování pošty přes POP3 potřebuju mít v PDA nastaven přímý přístup. A toho nějak nemohu docílit :no: