Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Změna fontů při synchronizaci

pelopones (95)|2.1.2007 23:30
Již delší dobu řeším jedem problé a stále se mi nedaří , takže bych potřeboval poradit.
Jestliže napíši ve svém MDA2 nějakou poznámku v Pocket Informantu , kde je jako editor poznámek použit PhatNotes, mohu si v různých částech poznámky, psát různým typem fontů a hlavně používat různé efekty s písmem, např. přeškrtnutí či barevné zvýraznění. To je výhodné například když si v nějakém úkolu udělám v poznámce jednotlivé body, ze kterých se daný úkol skládá. tyto podbody si pak mohu přeškrtáváním značit jako vyřízené, když jsou pak vyřízené všechny, odznačím si hotový celý úkol. Problém nastane, když si provedu synchro s PC, kde se úkoly spolu s ostatnímy událostmi přesypou do Outlooku 2003, ale všechny nestandartní typy písma a nestandartní úpravy textu zmizí. Zvláštní je, že totéž zmizí i v PDA ( myšleno změní se formát textu na standartí jednoduchý). Celý problém je o to divnější, že i Outllok 2003 umožní v poznámkách uvnitř úkolů také zadávat různé typy písma - ty se však po synchronizaci s PDA také ztratí. Jednoduše řečeno i když obě strany synchronizace umějí pracovat s různými fonty , při synchronizaci se obě strany dostanou do nejednoduššího tvaru, který je v podstatě shodný s poznámkou v Poznámkách dodávaných v WM2003.
ElSoft (1244)|3.1.2007 00:08
už jsi uvažoval o flashnutí na WM5?
teď jsem to zkoušel a tam to chodí přesně jak potřebuješ ;)
pelopones (95)|3.1.2007 00:21
Do WM5 se mi na MDA2 moc nechce - myslíš že mnou popsaný problém je problém operačního systému ??