Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC P3600 (Trinity) - jsou už nějaké zkušenosti ???

DiM_ce4you (21)|27.5.2007 19:42
Hm, ale to beha jenom s novejma cooked ROM, ne?
Kdyz ma Smartys ofiko.

...mozna se pletu...
bjirka (380)|28.5.2007 21:12
[QUOTE="DiM"]A zkousel tu nekdo Trinity s BT headphones?

Chtel sem jit do:
http://www.nejlevnejsiobchod.cz/index.php?akce=detail&ID=5669&lang=cz

Koukal sem, ze A2DP nastaveni bylo jenom v cooked ROMkach. Aby mi to slapalo s moji HTC ofiko...[/QUOTE]

Jediné co k tomu můžu napsat je to, že pokud chceš ta sluchátka používat na skutečně kvalitní poslech tak doporučuji pouze "dráty" - jsou bezkonkurenční :D.
Nepoužívám ofiko ROM, takže nemůžu říci jak je to tam, ale ani v cooked ROM není žádné nastavování A2DP (tedy jestli jsem to někde nepřehlédl u WM6 určitě ne). Pro vylepšení zvuku přes BT profil A2DP se dá použít některý z tweakovacích nástrojů, ale podle mého dráty jsou prostě dráty!
sikula05 (272)|29.5.2007 02:23
Prosím o radu:D trápím se na tomto přístroji s přehráváním videa,resp. i Divx filmů /upravených na 240*320/ TCPMP 072 i 081 i CRPP se mě chová tak,že chvilku video přehrává a pak vypadne zvuk.To ale dělá i při videích natočených kamerou v zařízení...poradíte co používáte vy?třeba jen neumím něco nastavit,nebo nemám vhodnou verzi...díkec
bjirka (380)|29.5.2007 08:56
A nebude problém v tom tvém "upravování"?
Videa neupravuji (používám divix anebo avi rozlišení pro TV - film - 700MB - 1,4GB) a přehrává mi je to úplně bezproblémově. Používám TCMP 081, protože to má všechny zvukové kodeky na video, které jsem zatím potřeboval.

Edit: teď jsem si všimnul, že ti to dělá i u videí natočených telefonem. Zkoušel jsi je přehrávat ve WMP? Jedině zkusit HR a zkusit přehrát v "čistém" zařízení. Postupně přidávat ostatní soft, jestli to nějaký nezpůsobuje.
sikula05 (272)|29.5.2007 09:45
WMP přehrává videa z telefonu normálně...filmy upravuji v PoocketDivxencoderu...a na minulém stroji nebyl žádný problém...

Edit:našel jsem tuto radu:
for HTC3600 (also know as HTC Trinity/Dopod D810), you need to:
* change the video output to "DirectDraw" (default is ATI Imageon)
* & change the DirectDraw Overlay format to "YV12"


ale zaboha nemůžu najít,kde se mění ten formát na YV12:?:
Jinak tedy zatím laboruji jen s tím nastavením Directdraw...a je to taková duchařina...když se klip pustí prvně,tak zvuk zatuhne po 2sec...a někdy po dojetí dokonce a při zapnutém opakovaném přehrávání,tak už to jede normálně...ale někdy ten proces se musí opakovat i 3x:no:

Jinak myslím,že HWreset by nic neřešil,protože na XDa se to řeší jako nekopaktibilita ati čipu...ale já bohužel nejsem schopnej tam se svojí anglinou aktivně diskutovat...:no:
Martynez (206)|30.5.2007 19:38
Zdravim uzivatele HTC... a mel bych par dotazu ohledne aktivovaneho GPS v HTC 3600 trinity...
Jak rychle dostanete GPS fix? Nyni pouzivam Mio A701, kde si pravidelne stahuji programem "quick position" ephemerni soubor, diky kteremu mam behem 2-5 sekund fix na minimalne 5 satelitu i v uzke ulici mezi baraky...
Rad bych presel na HTC kvuli wi-fi, 3g, atd..., ale nejdrive bych potreboval neci zkusenost s gps. Jaky je signal a jestli jde stejny program na rychle ziskani pozice GPS jako v Mio A701 nebo podobny, pouzit i v trinity... i kdyz trinity pouziva jiny gps chip, tusim... ne sirf III
predem diky za odpoved
bjirka (380)|30.5.2007 20:36
GPS fix trvá u studeného startu stabilně kolem dvou minut v trinity umistěné za nepokoveným předním sklem v jedoucím automobilu ve městě (t.j. rychlost do 50km/h, je jedno jestli pod trolejema anebo ne). "Teplý" start nemá cenu zmiňovat - tady se časy pohybují maximálně do deseti sekund - počítáno od spuštění programu, který si GPS aktivuje automaticky.
Žádný takový urychlující program, který by tahal data z netu jsem pro Quallcom nenašel - oni na to používají A-GPS, ale to by musel vysílat operátor a o tom jsem zatím pouze četl v prospektech.
Někteří používají nějaký podobný program - tuším se jmenuje QuickFix. Na xda se o tomto programu diskutuje, dokonce jsem ho zkoušel, ale podle mě bez jakéhokoliv efektu.
Někde na netu jsem viděl i srovnání několika zařízení a z toho vycházelo GPS v trinity lehce hůře než SirfIII pokud se jedná o okamžitou přesnost surových výstupních souřadnic, ale pokud se jedná o autonavigaci (např. v TT) tak tam těžko najdeš rozdíl.

[QUOTE="sikula05"]....na XDa se to řeší jako nekopaktibilita ati čipu...ale já bohužel nejsem schopnej tam se svojí anglinou aktivně diskutovat...:no: [/QUOTE]No to je, ale když ti jede zvuk a zlobí obraz (kostičkuje anebo nejde vůbec). Pak si přepneš na jiný ovladač než ATI Imageon.
sikula05 (272)|31.5.2007 00:54
add chyby ve zvuku:no podle mě si stěžují lidé i na toto chování...
add GPS fix:to jsem po zakoupení hodně testoval...takže opravdu ze zkušeností...přijdu k autu,zapnu přístroj,spustím Toma,položím na střechu..a do 40 sec mám fix/většinou tak 4-5 satelitů/,pokud pospíchám a dám zapnutý přístroj do držáku za sklem a spustím Toma a vyjedu-tak se dostaví fix tak zhruba od 0,5 km-až tak do tří km...a satelitů je v Tomovi tak na jednu až dvě čárky.
zeedd (3)|2.6.2007 10:14
Dobry den rad bych se zeptal na vase zkusenosti BT handsfree mam Trinity s oficiall GPS enable, a zkousel jsem s NOKIA CK-7W (sada do auta), se sluchátkem NOKIA BH 202 a nakonec Platronics voyager 510(multipoint). Vzdy byl stejny problem, ja slysim vše vyborne, ale druha strana tvrdi ze mne neni skoro rozumet a ze v tom hrozne chrci. Prosim o vase zkusenosti pripadne jak BT zarizeni pouzivate, nebo zda li se da nejak upgradovat softwarove? Predem dekuji Zeedd
sikula05 (272)|12.6.2007 07:08
Zdravím,mám prosbičku:používáte někdo na Trinity/verze ROM v podpisu/smartdialler podporujcí vyhledávání i s Cz diakritikou?A pokud ano,podělíte se o něj,i s popisem instalace?V topicu tomu věnovanému,je to nepřehledné-která verze funguje korektně na kterém přístroji...Díky
sikula05 (272)|13.6.2007 17:17
Fakt nikdo nevoláte třeba pana Čížka????:))
vklacan_ce4you (117)|13.6.2007 17:40
Ja používam WM6 a tam je to v originalnom dialery OK. aj s diakritikou.
sikula05 (272)|13.6.2007 21:52
A co mají dělat takoví srabíci jako já,co nechtějí přijít o záruku a mají tedy jen WM5???:?:
bren1965 (4)|14.9.2010 23:24
Chtěl bych poprosit nějakého trpělivého zkušeného odborníka, který by mě pomohl rozběhnout GPS na Trinitě. Koupil jsem si ho starší...tzn. záruka už není. Trochu jsem pochopil, že je třeba flashnout ROMku. Můžete mi někdo poradit jak na to?
Děkuju