Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pomoc s vyberom vhodneho PDA

Pufo Callo (165)|17.3.2007 18:10
[QUOTE="xtonda"]Já bych šel do pretecu, všechny výše zmíněné "značky" nejsou pokud jde o flashky zrovna důvěryhodné.[/QUOTE] nechcem skusat nieco co nikto iny neskusal... jedine ak mas nejaku uz overenu na toto pda
PatrikL (383)|17.3.2007 20:15
[QUOTE="xtonda"]Já bych šel do pretecu, všechny výše zmíněné "značky" nejsou pokud jde o flashky zrovna důvěryhodné.[/QUOTE]
prečo? Mám 2x Kingston SD (denne aj 5x medzi sebou vymením) a žiaden problém ;) PRETEC 2GB Secure Digital za 1 014.00 Sk s DPH alebo KINGSTON 2GB Secure Digital za 580.00 Sk s DPH :D :D :D :D
dodger_ce4you (145)|17.3.2007 21:27
[QUOTE="Pufo Callo"][QUOTE="dodger"]pokial viem tak ten program musi byt upraveny :(
v loox-och funguju vyborne MMC (apacer, a-data a kingston funguju)
ak nebude fungovat jednoducho ju vrat ;) [/QUOTE]
aha, ibaze nepoznam obchod kde nieco take umoznuju len tak nieco vratit:D
ale uz v inej teme som o jednej dobrej a-data mmc cital, idem asi do nej, i ked a-data moc nepreferujem[/QUOTE]
do 14 dni mozes tovar bez udania dovodu vratit (nesmie byt poskodeny) :O
vdaka EU :)
dobre su este transcend ;)
aj sandisk
Pufo Callo (165)|17.3.2007 22:51
to fakt?? ja na viaceryhc miestach citam ze nesmie byt nie len neposkodeny, ale ani pouzity, rozbaleny..
CommanderZ (1798)|18.3.2007 09:42
To je blbost, ja vracel monitor s vadnym pixelem a nerekli mi na to ani N (bylo to v CZC)
Pufo Callo (165)|18.3.2007 09:48
[QUOTE="CommanderZ"]To je blbost, ja vracel monitor s vadnym pixelem a nerekli mi na to ani N (bylo to v CZC)[/QUOTE] to je nieco ine, ale aj tak ma vacsina znaciek moznost vratenia az od 5 vadnych pixelov
dodger_ce4you (145)|18.3.2007 16:57
mne zobrali vsetko co som vratil (cca 4 veci)
takze zatial :yes:
Pufo Callo (165)|18.3.2007 20:46
este jedna(tiez odveci) otazka. Chcem mat vsetko pokope v jednej svojej teme na tomto fore:yes:
Aky telefon odporucate k tomuto pda? Okrem funkcii telefonovanie,sms , uz ocakavam len GPRS/EDGE cez Bluetooth dostat cez neho na pda a co najdlhsiu vydrz. Aktualne uvazujem o N6233. Vydrz je OK, stabilny telefon.. Ale cital som ze s Nokiami su s pripojenim ku pda+net problemy:( Nejaky iny typ?
Hlavne tie co pouzivate napr vy a ste max spokojni:)) Ale samozrejme obycajne telefony, nie komunikatori, smartphony atd. Aktualne mam K700 ale ten uz pomaly konci:))
CommanderZ (1798)|18.3.2007 21:38
OT: Pufo: To se tyka zaruky, tohle je neco neco jineho. To jim muzes vratit kdykoliv behem ctrnacti dnu a nemusi s tim byt vubec nic. Jen to samozrejme nesmi byt poskozene.
dodger_ce4you (145)|18.3.2007 21:51
[QUOTE="Pufo Callo"]este jedna(tiez odveci) otazka. Chcem mat vsetko pokope v jednej svojej teme na tomto fore:yes:
Aky telefon odporucate k tomuto pda? Okrem funkcii telefonovanie,sms , uz ocakavam len GPRS/EDGE cez Bluetooth dostat cez neho na pda a co najdlhsiu vydrz. Aktualne uvazujem o N6233. Vydrz je OK, stabilny telefon.. Ale cital som ze s Nokiami su s pripojenim ku pda+net problemy:( Nejaky iny typ?
Hlavne tie co pouzivate napr vy a ste max spokojni:)) Ale samozrejme obycajne telefony, nie komunikatori, smartphony atd. Aktualne mam K700 ale ten uz pomaly konci:)) [/QUOTE]
mal som 6230i (ja magor som ju predal :( )a je lepsia jako moja sucastna 6233
Nokie maju nanic BT (pada ako listie na jesen :cool: )
by som si vybral naky samsung nebo naku motorolku :) (tu za 1500sk :D )
xtonda (811)|19.3.2007 10:09
Pro připojování k Internetu mám celkem dobrou zkušenost se Sony Ericssony, hlavně se dobře nastavují. Ale SE s EDGE nejsou úplně za lidovku. Nedávno jsem koukal co by se dalo použít jako nejlevnější EDGE terminál a vyšla z toho jedna motorola a samsung (typová označení si nepamatuju, použijte katalog mobilů na www.mobilmania.cz) cca okolo 3000 Kč. Nezkoumal jsem ale jiné parametry, než přítomnost Bluetooth a EDGE class 10. Nokia jsem vyloučil, ty mají na EDGE jen Class 6.
Pufo Callo (165)|20.3.2007 18:20
tak docasne budem pouzivat moju K700.
Dakujem za vsetky rady, napady, odpovede.
PDA mam zajtra poobede doma:yes:
Pufo Callo (165)|21.3.2007 07:06
hadam posl. otazka:
Ako je to s nabijanim? Ma vyznam ho nechat prvykrat nabijat dlhsie?
Uz u mobilov sa o tomto velmi aktivne diskutuje/diskutovalo, nikdy nedoslo k normalnemu zaveru...
Ma to podla vas vyznam ci nie?
Ja osobne si myslim, ze rozdiel ktory ludia zaznamenali(ti co nabijali do signalizacie a ti co nabijali dlhsie) je sposobene len kus od kusu(akumulatora)..
PatrikL (383)|21.3.2007 15:06
3x po 12 hodín - istota je istota a takto učrite nič nepokazíte ;)
Pufo Callo (165)|21.3.2007 21:55
a dolezita otazka na ktoru je asi jednotna odpoved pre vsetky pda(alebo drvivu vacsinu)ale ja neviem aka:(
Je mozne PDA napojit do siete? Predstavujem si to tak, ze zajtra si ho donesiem domov(dnes bohuzial chybal cip) vytiahnem bateriu(resp je nevlozim) napjim do siete a valim.. Vecer dam dnu bateriu a necham ju 12 hod nabijat.. Inak povedane presne ako NB. Je to tak alebo len moj sen?
xtonda (811)|21.3.2007 22:40
bez baterky to asi nepojede, zkoušet to nebudu, protože by to znamenalo HR, ale určitě bych neviděl problém v tom udělat to jak píšete, jen nechat baterku vevnitř, i tak se bude nabíjet.
Pufo Callo (165)|22.3.2007 07:13
preco by to znamenalo HR? Bud to ide alebo to nejde... A to s pouzivanim pocas prvych nabijani sa neodporuca..
xtonda (811)|22.3.2007 10:38
proč asi, když mu seberu baterku, tak přijdu o všechno v paměti (mám loox 420)
Zdenek Malinsky (9781)|22.3.2007 12:00
Pánové, jste čím dál, tím víc off-topic. Diskuse se jmenuje " Pomoc s vyberom vhodneho PDA" a už se tu řeší i mnoho jiných a dalších věcí, které by se měly řešit jinde a které už se mnohokrát řešily a vyřešily.

PS: Po vyndání baterky nastane HR na zařízeních s OS starším než WM 5.0.
Pufo Callo (165)|22.3.2007 13:52
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]

PS: Po vyndání baterky nastane HR na zařízeních s OS starším než WM 5.0.[/QUOTE]
Prepac. A mozes mi prosim odpovedat na otazku? Fakt je posledna a budem ti vdacny.

:ci je mozne pouzivat pda bez baterky napojene do siete
Pufo Callo (165)|22.3.2007 16:15
odpoved uz poznam,nie. BTW uz ho mam , po polhodine na nabijacke svieti oranzova kontrolka, je uplne novy alebo ho niekto uz nabijal?:)