Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Co Mio pořát vysílá?

Naj_ce4you (183)|29.12.2006 12:25
Mám A701 položené u reproduktorů PC a průměrně 1x za 2 minuty slyšim ten známý zvuk příchozí SMS nebo hovoru, ale nic se nestane. Co to má znamenat? Vždyť ověřování stavu operátorem má být 1x za 3 hodiny.
ipf (2136)|29.12.2006 12:35
Toho může být. Automatická kontrola pošty, synchronizace času, atd. Koukni, co máš kde nastavené.
Vally (91)|4.1.2007 07:55
mě taky a nikde nic nastavené nemám,teda nic jako synchronizace času atd.Hlavně to bude GSM vysílání,taky jsem se nad tím už pozastavil
ipf (2136)|4.1.2007 08:36
Také záleží na tom, jaké je v dané lokalitě pokrytí. Je možné, že nejbližší BTSka je něčím tlumená a tak se telefon přehlašuje na jinou a zpátky.
Zdenek Malinsky (9781)|4.1.2007 10:59
Ano nejspíše by to mohl být případ neustálého vyhledávání sítě nebo přepojování mezi 2-4 BTS (což dost vybíjí baterku) se slabým signálem. Automatická kontrola pošty či jiný soft, který se chce připojit k síti (počasí, burza, měnové kurzy apod.) nebo AS a syncování s exchange serverem je sice také možné, ale to by pravděpodobně bylo poznat podle jiného zvuku v reproduktorech - GSM a GPRS je takto podle zvuku poznat.
Naj_ce4you (183)|4.1.2007 16:53
[QUOTE="ipf"]Také záleží na tom, jaké je v dané lokalitě pokrytí. Je možné, že nejbližší BTSka je něčím tlumená a tak se telefon přehlašuje na jinou a zpátky.[/QUOTE]
Jo, tak to je dost možné, bydlim totiž na vesnici mezio městy a signál nic moc.
Naj_ce4you (183)|6.1.2007 09:18
Nebo poslední dobou začne něco vysílat/přijmat pak zapne se displej a nic se neděje. Tak to opravdu nechápu, proto počkám minutu a vypnu ho, on se ale za další 2 minuty zase zapne.