Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact II - přestal fungovat

pantondavo (8)|21.12.2006 07:57
Když ho zapnu, tak se zapíná strašně dlouho a potom naběhne položka dnes, ale já ani nerozsvítím displej, nic nespustím, dotyková plocha nefunguje...ale když podržím tlačítko pro vypnutí, tak se objeví dotaz, zda chci skutenčě vypnout a ten jde přes joystick potvrdit...poraďte mi prosím, zda a jak mám udělat master reset...podle návodu mi to totiž nejde...díky:yes:
Zdenek Malinsky (9781)|21.12.2006 08:33
Soft reset jsi zkoušel?
Hard reset - stisknout a držet tlačítko napájení a současně stylem udělat softreset ("píchnout do díry").
pantondavo (8)|21.12.2006 10:36
zkouším co se dá, nejspíš je to chyba v nějaký aplikaci, kterou ale nemám šanci odinstalovat, protože, dysplej nereaguje:(

Tlačítko napajení se rozumí tlačítko na VYPÍNÁNÍ a ZAPÍNÁNÍ???
Mám ho zmáčknout současně s dírou?nebo až po tlačítku vypnutí?
díky za odpověď...
Zdenek Malinsky (9781)|21.12.2006 11:37
1.Nejspíše ano. Nebo tam máš ještě něco jiného?
2. Ne zmáčkout, ale zmáčknout a držet. Pak udělat pich a teprve pak pustit tlačítko. Pokud nebude takto fungovat, zkus pich chvilku prodloužit, resp. vyzkoušet různé kombinace.
ElSoft (1244)|21.12.2006 11:42
2pantondavo: jen dotaz, jedná se o MDA Compact, jak je v nadpise, nebo MDA Compact II jak máš v podpise?
pantondavo (8)|21.12.2006 11:54
jo, je to MDA compact II

EDIT: upraven název tématu
pantondavo (8)|21.12.2006 11:59
...a mám podezření, že to způsobila aplikace iLauncher stáhnutá z těchto stránek...sice se to seklo po instalaci VitoSoundExplorer(taktéž odsud), ale spíš bych to viděl na ten launcher...máte s těmito programy zkušenosti?
pantondavo (8)|21.12.2006 12:10
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]1.Nejspíše ano. Nebo tam máš ještě něco jiného?
2. Ne zmáčkout, ale zmáčknout a držet. Pak udělat pich a teprve pak pustit tlačítko. Pokud nebude takto fungovat, zkus pich chvilku prodloužit, resp. vyzkoušet různé kombinace.[/QUOTE]

...zkoušel jsem všechno, ale pořád bez úspěchu...nevíš, jak se dostat do safe modu???
Zdenek Malinsky (9781)|21.12.2006 12:16
Safe mode - po soft resetu by se měla objevit na displeji možnost výběru, zda safe mode ano nebo ne.

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Safe Mode Protection
Start your device in safe mode to protect your device from corrupted software installation that might lock your device in soft-reset loop
Using the safe-mode utility you can protect your device from corrupted services and save unnecessary hard resets that causes data loss
Easily uninstall corrupted software from your device after starting in safe-mode
Optionally use automatic safe-mode protection to activate safe-mode in case of recursive soft-reset loop

Jak je psáno na stránce [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
pantondavo (8)|21.12.2006 12:23
to se mi zobrazilo včera, když se to seklo...pak sem dal smazat paměť a vše nastavil znovu...ale teď se to tam už neobjevuje...ten safe mode...nechápu...


Nevíš o nějakým servise, kde by mi přehráli celý Windows???

Nebo o jiném řešení?

Díky za trpělivost...:oops:
Zdenek Malinsky (9781)|21.12.2006 13:01
...dal smazat paměť znamená co? Můžeš být trošku konkrétnější? Co přesně jsi dělal, než nastal ten problém? Takhle si připadám jako v Pečkově paláci při výslechu. :?

Windows máš defaultně v PDA a hard resetem dostaneš PDA do továrního nastavení.
pantondavo (8)|21.12.2006 13:16
NASTAVENÍ>SYSTÉM>smazat paměť...tak nějak
pantondavo (8)|21.12.2006 13:18
je to vlastně tovární nastavení:)