Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: jak upravit pdf pro cteni na PDA

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj, prosim existuje nejaky "konvertor" ktery predela normalni pdf na takovy format pdf abych ho mohl otevrit na PDA.
    Na PDA mam clearvue pdf a nektery PDF mi to normalne otevre a na nekterych mi to proste vytuhne a pritom nejsou nijak velky (30kB) takze s pameti by nemel byt problem.
    Proste jen otevru pdf, dole chvilku bezi status bar a zastavi se a je to tak vytuhly ze pomuze jen SR.

Vyzkousel jsem i nainstalovat prohlizec primo od adobe, ale ten je pro win 2002 takze se nepodari nainstalovat, ale nainstaluje do PC konverzni filtry pro pdf, ale i kdyz s nim neco udela tak kdyz ho otevru v PDA tak to sice nezatuhne, ale vidim jen cistou prazdnou stranku

Diky za pomoc.

Nováček
    Registrace
    May 2006

No jestli se nepletu, tak u pdf nezalezi na konkretnim programu, jak ten dokument po zobrazeni bude vypadat, ale vypada vzdy tak, jak vypadal pri vytvoreni. A neslysel jsem o nejakem specialnim pdf formatu pro PDA. Jedine, s cim jsem mel obcas problem bylo to, ze pokud byl v pdf dokumentu nejaky velky obrazek, tak to moje pda uz nezvladalo, a pak byla bila obrazovka. Jedine, co bych ti doporucil, je zkusit jiny prohlizec do pda, pripadne pokud je problem s temi obrazky, tak si nejdriv sam ty pdf dokumenty na pc upravit (odebrat obrazky).

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od mr.pohoda
    A neslysel jsem o nejakem specialnim pdf formatu pro PDA.
    No on to neni nejak specialni format, ale podle toho co jsem cetl tak ta konverze doplni do pdf nejaky tagy takze by s tim prohlizec na pda mel mit mene prace pri reflow.
    Tema obrazkama by to mohlo byt, budu si s tim trochu hrat abych odhalil kde je zakopana sabaka. Dik.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

toto téma se tu už několikrát řešilo, stačilo jen použít tlačítko
    projdi si toto a případné nejasnosti můžeš vkládat do stávajících témat, třeba: Soft na konverziu PDF do formatu pre citacku eknih

Podobná témata

1. ako upravit?
    Od skkubo v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 31-03-2009, 14:56
  2. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 02-02-2009, 05:29
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-09-2008, 21:12
  4. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 24-07-2003, 03:20