Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Jakou klavesnici k IPAQU?

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Mam I/AQ 5515 a chtel bych si k nemu koupit kalvesnici, nalezl jsem treba tohle, ta by mi asi vyhovovala, ale bohuzel neni qwertz. :? Mozna by se dala koupit original u hp, ale prijde mi zbytecne davat za ni pres 3,500 (na te strance, kterou zminuji je to absolutne NEJVYHODNEJSI nabidka...), to ze neni qwertz bych prekousnul, ale horsi je, ze je neposilaj do CR... : Poradite mi nekdo tedy kvalitni klavesnici s prijatelnou cenou, skladnou a qwertz? Pripadne i s odkazy, dekuji...
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

chcel by som sa spytat aka klavesnica sa da pripojit k ppc(mam acern10) a v akej cenovej hladina sa pohybuju
    dakujem:$:

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2002

Citace Původně odesláno od Pc-romeo
    Mam I/AQ 5515 a chtel bych si k nemu koupit kalvesnici, nalezl jsem treba tohle, ta by mi asi vyhovovala, ale bohuzel neni qwertz. :? Mozna by se dala koupit original u hp, ale prijde mi zbytecne davat za ni pres 3,500 (na te strance, kterou zminuji je to absolutne NEJVYHODNEJSI nabidka...), to ze neni qwertz bych prekousnul, ale horsi je, ze je neposilaj do CR... : Poradite mi nekdo tedy kvalitni klavesnici s prijatelnou cenou, skladnou a qwertz? Pripadne i s odkazy, dekuji...
    Zkus mrknout na Sunnysoft

r.h r.h je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Mám přesně zmiňovanou klávesnici "Foldable keyboard" a používám CZ LEgn a tam tuším jde prepnout aby tato klávesnice byla QWERTZ.

Nováček
    Registrace
    Nov 2002

Chtěl bych se zeptat. Mám originál klávesnici Foldable keyboard od HP pro iPaq 3870. Zajímalo by mě, zda bude fungovat s nějakým novým typem.

Děkuji,

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od MaxD
    Chtěl bych se zeptat. Mám originál klávesnici Foldable keyboard od HP pro iPaq 3870. Zajímalo by mě, zda bude fungovat s nějakým novým typem.
    Mam tu samou, a krome rady h1900, ktera ma konektor otoceny o 180°, funguje zatim na uplne vsechn novych iPAQ zarizenich.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

A jakou zvolit klávesnici pokud chci bluetooth či IR připojení? Má někdo zkušenosti? Potřebuji konkrétně klávesnici k iPAQ 2210.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Zdravím,
    právě dnes mi přišla SnapNType bezdrátová IR klávesnice (universal wireless infrared keyboard) a další věci z UK www.proporta.com (cca 1500,- Kč)
    Teď si s ní hraju a jsem spokojen - skladná, lehká, bezproblémová instalace, dobře se s ní píše!!!

Doporučuji.

- kompatibilita s vaším zařízením se dá zjistit na www.tt-tec.com

Podobná témata

1. Diakritika na klávesnici iPAQu hw6915 / hw6910 / hw6900
    Od daec v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 28-08-2006, 18:25
  2. Jakou plnohodnotnou klávesnici?
    Od gabo_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 05-03-2005, 19:28