Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

koupě PDA či MDA

frankieee (5)|8.12.2006 11:31
Dobrý den vím že to je omávané téma, jde o to že mám zájem koupit nějaké PDA či MDA. první sem uvažoval o MDA 1 dá se sehnat za 3000Kč,jenže to zase nemá Wi-fi na připojení na internet či domácí sítě.Takže s hrnuto s čím potřebuju poradit a omlouvám se pokud je to otravné:

1. sháním něco klidně i použitého do max. 5000Kč
2. šiklo by se i GSM (nevim, ale zda do toho jit)
3. wi-fi určitě
4. bud integrované nebo pozdější externí GPS určitě
5. VGA obrazovku

PDA chci pro práci, takže čtení PDF, texty ve wordu, excel tabulky.Dále kalendář a diář je samozřejmostí, diktafon. Někdy si samozřejmě poslechnu mp3 či pustím video.Čtení emailu a internet. ICQ

Momentálně mám sonyericsson d750i :)

Jde mi jen o to, že v tomhle foru je dost zkušených lidi, kteří vyzkoušeli již více věci a komunikátoru a mohli by něco doporučit aspon 2 typy a ja si vyberu. Moc děkuji a hlavně mě nekamenujte pokud sem to napsal špatně :)
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|8.12.2006 12:32
PDA co by mělo integrované GSM, GPS, WIFI a VGA se ještě na trhu vůbec neobjevilo.

Nový ETEN x-500 se přibližuje Tvým požadavkům asi nejvíce, ale nemá VGA a bude až ( snad ) v lednu 2007.
frankieee (5)|8.12.2006 12:40
No může to být palm či cokoliv já se v tom nevyznám proto jsem napsal sem.
frankieee (5)|14.12.2006 20:19
Přemýšlím o

MIO P550
Asus Mypal 636
MDA Vario

nejspíš o použitých .

Nevíte někdo o nečem??? Je to vhodné pro začátečníka ???
Děkuji za odpověď.
PatrikL (383)|14.12.2006 20:52
P550 je celkom dobrý stroj, výkonom trochu horší ako Asus, inak sa mi s ním pracovalo dobre a myslím že pre začiatočníka je to ideálne zariadenie ;)