Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Phone Dashboard

topesto (71)|27.7.2006 11:50
mám s phone dashboard úplný pidiproblém.
nevíte někdo, jak změnit velikost fontu?
na rozdíl od ostatních today pluginů nereaguje na generální změnu velikosti v settings > system > screen > text size. a na rozlišení 240x240 se hodí každý bodík.
*EDIT
tak jsem našel v registrech položku FontSize, ale nějak to nemá ten správnej účinek. velikost je pořád stejná.
*EDIT2
zatr.... zvětšit to jde. když dám místo původní hodnoty 400 novou 401, tak se mi to evidentně zvětší (na obrazovce). ale na snižování to fakt nereaguje.
*EDIT3 (fakt poslední)
neuvěřitelný.
FontSize = 400 je "normální" velikost.
FontSize = 401 je větší než "normální".
FontSize = 402 je menší než "normální"!!!!!!
teda co tohle je za logiku?!?
*EDIT4 (ale už vážně poslední)
dřív než mi někdo napíše, že na změnu stačí zvolit font = Small, tak musím upozornit, že do volby Advanced jsem se na displeji s rozlišením 240x240 nemohl dostat, dokud jsem si nenainstaloval Nyditot Virtual Display. teď už to vím. ale aspoň jsem si pěkně pokecal :))
bkf1_ce4you (368)|8.9.2006 19:16
[QUOTE="SSPPYY"]Potrebujem surne pomoc. Mam nainstalovany Phone Dashboard, vsetko nastavene ako ma byt ale nechce mi to nic pocitat. Moze telefonovat hocikde a vobec nic nepocita. Len ukaze posledne volane alebo neprijate ci prijate cislo a operatora. Ale pocitadlo je stale 0 a uz neviem co mam s tym robit :(
Mam MDA Vario s WM05 nemoze to byt tym?[/QUOTE]
Hmm tak ti asi nezbyva nic jineho nez si sehnat nekde Phone Dashboard od Omegy :/
http://www.omegaone.com/pocketpc/phonedash.html

PS: bude se to "hrozne dobre" hledat protoze to ma stejny nazev jako ten hudsonackej :( a nebo si to kup a mas pokoj;)

EDIT: Tak ted fakt nevim :/ stahl jsem si aktualni verzi Phone Dashboard z Omegy, zaregistroval klicem na Phone Dashboard z Hudsonmobile a vsechno je ok... registered... asi to Omega od Hudsona koupila nebo co a optimalizovala kod pro WM5 :/ mno kazdopadne to funguje i na WM5 coz je proste SUPER!!!!
beecher (9270)|8.9.2006 20:04
Jo koupila...
bubo_ce4you (151)|2.10.2006 11:29
[QUOTE="beecher"]Jo koupila...[/QUOTE]

Opravdu?

Překvapuje mne to, protože jsem koukal, že Hudson má novou verzi a nadále to nabízí přes Handango napřímo...

Jinak jsem si myslel, že Omega je jen takový "přeprodávač" - například software od Antona Tomova je dostupné přímo u autora i u Omegy...

Zdenek
bkf1_ce4you (368)|2.10.2006 11:32
Už je nová verze 1.92 ;) a zase na Hudsonovi;) Na omeze je stara.... mimo jiné opravuje problém s nedostatkem paměti při spuštění fotítka na mé A701;)
Mirek77 (49)|2.10.2006 18:09
Kdyby tento program umel pocitat prvni minutu celou a pak po sekundach, tak by byl temer dokonaly :-(
Mirek77 (49)|24.10.2006 10:39
Skutecne nikdo nevite, jak donutit program, aby uctoval prvni minutu celou a pak po sekundach??????
jirson_ce4you (27)|12.1.2007 14:32
tak jsem si instnul dashboard na asus p525 a chvilku fungoval, pak jsem musel udělat HR, nainstaloval jsem ho znovu a teď už ukazuje stále 0 provolaných minut, poslední hovor ukáže i s časem trvání ale měsíčně nic, mám 2 verze a už nejde žádná, nechce se mi dělat znovu HR, je možný že je to v konfliktu s nějakým jiným programem třeba smart dial nebo ez dial, jo a soubor PhoneData??????.txt v mobilu vůbec nemam :-(
Mirek77 (49)|22.2.2007 10:49
Vysla nova verze tohoto programu 1.9.4 - umi konecne pocitat po prvni minute po sekundach (60+1) - mozne jsou i dalsi voby: napr. 30+30, 60+30 atd. :-))) http://hudsonmobile.com/products/phodash/
Lobo_ce4you (514)|22.2.2007 11:29
Jak mám nastavit aby mi program počítal jen jednu sazbu celý den? Můžu nastavit volné minuty ve špičce a mimo špičku. Mám O2 Silver, kde se špička nerozlišuje a mám 100 volných minut. Jak to mám v programu nastavit? Když nastavím 100 ve špičce, tak nemůžu dát špičku po celý den. A naopak když rozdělím minuty mezi špičku a mimošpičku, tak mi to taky bude počítat blbě :(
Mirek77 (49)|22.2.2007 21:19
v nastaveni v zalozce "Plan" zaskrtni "No bucket" ;-)
bass_ce4you (105)|23.4.2007 13:19
Už tady někde ten dotaz byl. Nenašel jsem ale odpověď. Nevíte jak udělat aby mi nepočítal PD do spojení délku připojení pomocí GPRS?
jkubovic (45)|25.4.2007 15:45
Skusal som novu verziu 2.0 a nasledne opravu 2.01 ale ani jedna mi nepocitala SMS (ani prijate ani odoslane), stale som mal 0.
Na ich fore som zistil, ze nie som jediny, niektorym to dokonca duplikuje pocet minut.
Vyzera to na problemy s WM5, aspon vacsina ludi s problemami uvadzala ako svoj OS prave WM5. Je to divne, pretoze WM5 je v Phone Dashboard uz davno podporovany.
Radekr_ce4you (41)|21.6.2007 10:38
Mam problém s tím, že po každém telefonování se mi v tom souhrnu volání do nekonečna klonují poslední hovory. Za chvíli už je žlutý a pak červený alarm. Pomůže jen soft reset. To ale znamená dělat jej po každém volání, což je hodně otravné. Mám E-ten X500. Nevíte někdo o řešení tohoto problému?
Jo a dělo se to ve WM5 a teď jsem si nainstaloval WM6 a problém stejný :-(
Mirek77 (49)|21.6.2007 19:49
Toto se me driv take delo - ovsem ne po kazdem hovoru - jen obcas. Nyni pouzivam verzi 2.01 a zda se, ze je vse v poradku. Pouzivam MDAc.
Big.T (111)|19.10.2007 08:10
Na Variu s WM05 mam veskere zaznamy ztrojeny a tim zkreslen i vysledny vycet minut. hovoru. Ve vypisu, kdyz dam razeni hovoru dle data, mam vypis hovoru napr. od 13.10 do 18.10. a takto trikrat za sebou vzdy od trinacteho do osmnacteho. Z ktereho souboru tento soft cerpa data? Nebyla by rada co s tim? Verze softu je 2.01