Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 38 z 38

Téma: HTC TyTN od O2 - řešení problémů

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

to: mdragon, kde si jí pořídil
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

To XBC: mam totez co ty TCPMP v 1.0 a normalne jedu avi asi 150 MB bez problemu...
    Zalohuju denne pres spb backup ,protoze umi schedule...a umi po zaloze off.Ale ty potrebujes asi neco na full is s rom, ze???To nevim...

To PetrN : zitra ti to zjistim

XBC XBC je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Pro mdragon:
    Já jsem se rozhodl, že asi obětuju těch šest stovek a koupím od Sunnysoftu backup manager, protože si nejsem jistý, jestli bych zvládl instalaci tomtoma, včetně nastavení BT GPS, dost se kámoš co tomu celkem rozumí natrápil s nastavováním COM portů. A to video, to teda opravdu nevím, jak je to možné, žr to někomu jede a někomu new. Trochu mě uklidňuje, že nejsem sám, ale to je jenom malá útěcha. Už jsem zkoušel snad všechno, jiný program, při konverzi videa nastavit jiné hodnoty a pořád nic. Má to něco společného se zvukem, ale co stím teda fakt nevím. Už mě napadla i taková šílenost, že by to mohla mít na svědomí ta lokalizace do češtiny, která prý není moc podařená.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Hele lokalizaci davno nepouzivam, tu jsem odebral jako prvni.POuzivam EN.S tomtomem jsem problem nemel zadnej , teda s TT6. TT5 my nesla nainstalovat...
    Jinak video my jede v pho )

XBC XBC je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Já mám pětku a šlape. Instalaci provedl kámoš, já bych si netroufl. A i tak se zapotil, ale je to borec a nic ho nezaskočí. Video problém trvá, ale asi ho nechám trochu odpočinout a třeba zatím někdo na něco přijde.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Přes půl hodiny jsem se mordoval s TCPMP a nic. Nakonec jsem nainstaloval Smartmovie a na první pokus 180MB spokojenost. Jinak lokalizaci používám a taky žádné problémy s TT6.

XBC XBC je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

To SlaMar, asi to zkusím, ale mám dojem, že Smartmovie není free. Nebo je? A když tak prosím o tip kde sosnout.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

No TT5 my pri spuseni v xp sp2 vytuhne a chce poslat chybovku to MS , tt6 ma beha mi , ale nevidim GPS prijimac ( Leadtek 9553 - 9 ).Mozna to tu bylo , al ekdyby nekdo vedel diky sem s tim

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. NASTAVENÍ P750 a řešení problémů
    Od Hunter_ce4you v sekci P7xx
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 04-07-2009, 14:21
  2. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 23-12-2008, 07:03
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-03-2008, 17:35
  4. Řešení problémů s GPS modulem u Asus MyPal A636 a A632
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 03-03-2008, 07:22
  5. Že by metoda řešení BT problému pro Ipaq 5450?
    Od bubo_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 31-12-2003, 14:34