reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Co na to Galileo [dsl.cz]

Zdenek Malinsky (9781)|27.11.2006 17:00
Navigační a lokalizační služby se neobejdou bez složitého družicového systému. Evropa si vytkla ambiciózní cíl spustit nejmodernější systém svého druhu do konce dekády. Co všechno jeho budování obnáší a na jaké služby se můžeme těšit? To si přečtěte v článku Rity Pužmanové.


Pokud jste v oblasti GPS spíše začátečníci, tak je spíše pro vás určený článek Jana Lodla, který se dnes objevil na mobil.cz.
JosefJosef (1)|24.2.2009 17:10

VAROVÁNÍ – BUDOVÁNÍ ČIPOVÉ TOTALITY !!!


V současnosti je připravován (EU) do roku 2008 zaměřovací systém Galileo o soustavě 30 družic na 3 drahách (minimálně vždy 4 družice budou na aktivní měření každého místa na zemi), (vysílající nepřetržitý monitorující signál), který bude spolupracovat s nyní už fungujícím americkým systémem GPS. GPS má také soustavu 30 družic, které neustálým vysíláním monitorují pohyb každého člověka na planetě, s rozlišovací schopností 15 m. Při uvedení do provozu systému Galileo a při jejich spolupráci, bude možno všechny osoby či věci (s čipem) monitorovat s komerčním rozlišením na 2 m a to i v budovách, nákupních centrech a tunelech – což doposud nebylo možné (skutečné maximální technické rozlišení je několik cm). Sami tvůrci říkají, že tento systém má obrovské využití ve všech oblastech našeho života. Rozdělování frekvencí provádí Mezinárodní telekomunikační unie www.itu.int v Ženevě ve Švýcarsku. Pomocí frekvence lidských těl (i bez čipů) bude ihned od roku 2008 určena poloha každého člověka !!! Více na našem webu ( www.andele-svetla.cz ) – sdělení 2158 a 1622
NENÍ CESTY ZPÁTKY.-čip na tělo
Čipový občanský průkaz v EU(a u nás) v roce 2006.Za dalších několik let budou umně, rafinovaně nahrazeny čipy na tělo z dílen pseudotvůrců a zvýší se plynule ovladatelnost 98% lidí – loutek ze současných 90 – 95 % na 99,9 % a přemostí tak otvůrek v pouzdrech lidské mysli fyzického těla.K tomuto vedou již jen tyto technické kroky: Sjednocení údajů o lidech v EU a ve světě, zavedení „zdravotních čipových karet“ = „občanských čipových průkazů“ ,nahrazení těchto čipových průkazů čipy na tělo s využitím nanotechnologií. Týkat se to nebude láskyplných lidí se splněným světelným posláním, kteří převibrují do 5. dimenze. Více na našem webu ( místo autora ) - viz menu : novinové články č. 79 – 88. Dále viz PROJEKT L.U.C.I.D. v menu- texty knih a sdělení 1584-7. KDYŽ PTÁČKA CHYTAJÍ, PĚKNĚ MU ZPÍVAJÍ …NENÍ CESTY ZPÁTKY.
lelouch (331)|24.2.2009 17:56
:D už dlouho jsem se tak nezasmál...

Ono je to ještě horší - těch hnusnej amerických satelitů vždycky bylo 52-53 a rozlišovací schopnost 1 m je uvolněná pro osobní použítí od r. 2004.

Uff, dneska neusnu...