Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak rozchodit hry přes BT mezi VARIO (WM5) a PPC 2003?

mragony (3)|25.11.2006 00:16
Dobry den,

Nedavno jsem si koupil MDA VARIO... Jsem s nim naprosto spokojen, vse jede jak ma. Dnes jsem ale chtel hrat hru s bratrem po bluetooth siti, a zjistil jsem, ze ho vidim pres nastaveni BT, ale hra ho nevidi.

A kdyz on se chces pripojit ke mne (on mne vidi) tak to hazi ve hre error, jinak to funguje. Bratr ma HP iPAQ (WM2003).

Rad bych se zeptal jestli ma nekdo nejaky napad jak na to, pripadne navod jak propojit mezi sebou WM5 a WM2003. Kde se ve Variu nastavuji sluzby pro bluetooth. Nemyslim zakladni jako prichozi a odchozi porty ktere uz jsem nasel a v nicem mi nepomohly, ale napriklad sdileni souboru pres bluetooth a dalsi sluzby.

Dekuji za pripadne odpovedi a tesim se na vase rady
Surgical (2364)|25.11.2006 10:51
Vse se nastavuje v BT Manageru. Po vyhledani a sparovani druheho PDA podrzis na ikonce zastupce zarizeni stylus a das prozkoumat. Dostupne sluzby a profily se ti pak postupne nainstaluji. Ale dovolim si zduraznit, pouze DOSTUPNE. Pokud ruzne BT stacky nebudou schopny mezi sebou pouzivat OBEX protokol a jine, tak je nerozchodis.
mragony (3)|26.11.2006 02:25
Hlavni problem je v tom, ze to co jsi mi napsal at spustim jiz dlouhou dobu marne hledam. Chybi mi napriklad spusteni Vyparovani pristroju. Jedine co muzu zvolit na zarizeni po dlouhem stisku, je upravit, odstranit, nebo pouzit jako handsfree, a to handsfree mi ani nefunguje.

Jedine co muzu je, ze pri vyhledavani muzu zaskrtnout pouzivani sluzeb Seriovy port, Telefonicke pripojeni site. Tak kde mu mam vyubec rict, ze se ma vyparovat s tim druhym zarizenim.

Na WM2003 muzu hledat, parovat, povolovat ruzne sluzby.... kde se toto najde na WM5 (na Variu).