Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Mio P550 a bluetooth modem

devlon
    Guest

Mám PDA Mio P550 a Nokii 3230 a chtěl bych poradit s nastavením GPRS připojení přes bluetooth a dále jestli existují do PDA ovladače Nokia 3230 bluetooth modemu protože skrz PC mi vše funguje.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Podívej se sem :
    http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=57

devlon
    Guest

To už jsem zkoušel a bez výsledku.Já si myslím že to je v ovladačích toho bluetooth modemu protože v PC jsem si musel taky sehnat nokiacký modem než co je standardní jako i v PDA.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Připojení MIO P550 + Nokia6021 + paušál u O2 + nastavení dle uvedeného návodu fungovalo. Žádný ovladač se nemusel instalovat. Jen jsem pro číslo vytáčení zvolit *99***1# místo *99#, pak bylo všechno v pořádku.

devlon
    Guest

tak už je to v pohodě.stačilo jen vyzkoušet všechny možné kombinace com připojení ale jinak moc díky za pomoc.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

devlon, prosim Ta, napis podrobnejsie, ako sa ti podarilo problem vyriesit?

mam Mio P550 a Nokia 6021, ani po 48 hodinach a GB prezretych webov som nie schopny rozchodit to...

vzdy ten isty vysledok - z neznamych duvodu se nelze pripojit...

mam pocit, ze PDA nepride ani k tomu, aby sa cez bluetooth spojila s telefonom, pritom pri nastavovani modemu sa paruju bez problemu... preto myslim, ze chyba by mohla byt v tych com-portoch, ale ako?

activesync mi tiez nefungoval uplne 100% cez kabel - synchronizacia sa vzdy zakusla hned na zaciatku a skoncilo to s cervenym vykricnikom na ikonke ActiveSync, potom som to skusil cez BT, chytilo sa to na prvy raz, synchronizacia prebehla a teraz uz to komunikuje aj po kabli... tak som z toho uz naozaj debil

NEW: v stave uplneho zufalstva som sa uchylil ku krajnemu rieseniu - pomohol HR. Teraz sice nemam lokalizaciu, ale dialup sa chytil na prvy pokus!...skusim doinstalovat ten Interwrite a uvidim, co to urobi...

Podobná témata

1. TyTN bluetooth modem nebo PAN
    Od mamut_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 28-09-2007, 18:33
  2. Mio P550 a Bluetooth
    Od marklukes_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-04-2007, 09:51
  3. Nevidim Bluetooth modem
    Od Mathyass_ce4you v sekci Zbývající PPC