Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: Garmin StreetPilot c510 - nabourané mapy

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

A odemkl jste v MapSource mapy před samotnou instalací do přístroje? (Instalační klíč by měl být v balení přiložen i když je mapa již předinstalovaná)
    Já tu navigaci koupil od člověka který ji dostal zdarma při koupi auta na leasing.Až po koupi jsem si v návodu přečetl že má být přiložena nějaká žlutá karta s kódem,ta tam samozřejmě není.Byla tam pouze nainstalovaná mapa ČR přímo v přístroji bez CD.Měl jsem doma City Navigátor 6 a tak jsem si chtěl zkusit nainstalovat novou mapu a celý to spadlo.Jak jsem se později z fóra dočetl,StreetPilot podporuje pouze verzi Navigátoru 8.Tu jsem si sice sehnal celou,ale ještě jsem ji nezprovoznil (nemám ´key( )
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od pax
    Já tu navigaci koupil od člověka který ji dostal zdarma při koupi auta na leasing.Až po koupi jsem si v návodu přečetl že má být přiložena nějaká žlutá karta s kódem,ta tam samozřejmě není.Byla tam pouze nainstalovaná mapa ČR přímo v přístroji bez CD.Měl jsem doma City Navigátor 6 a tak jsem si chtěl zkusit nainstalovat novou mapu a celý to spadlo.Jak jsem se později z fóra dočetl,StreetPilot podporuje pouze verzi Navigátoru 8.Tu jsem si sice sehnal celou,ale ještě jsem ji nezprovoznil (nemám ´key )
    Pokud jde o ATLAS 10R, pak bych se obrátil na PICODAS s prosbou o opětovné vygenerování klíče. ID přístroje jistě mají uložené v databázi.

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Děkuji všem za rady a tipy.Díky jednomu nejmenovanému ale velmi ochotnému a trpělivému človíčkovi se mi to už podařilo zprovoznit.Už si dám hodně velkýho bacha,kde co instaluji a co mažu. Bez zálohy už ani ránu. Ještě jednou díky moc

Nováček
    Registrace
    May 2005

Ahoj, muzes prosim napsat, jak si to vyresil?? Mam ten samy problem :-(

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Garmin c510
    Od mates2000_ce4you v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-10-2007, 16:24
  2. Použití mapy Garmin na WM5
    Od TomTomX_ce4you v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 22-09-2007, 22:04
  3. Garmin StreetPilot c510 od GE-Money !!! PROBLEM !!!
    Od maja_kozmo_ce4you v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 30-07-2007, 17:14
  4. Garmin mapy v PDA
    Od vikino v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-09-2006, 13:18
  5. garmin mapy v pocket PC
    Od bebe814_ce4you v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 22-09-2005, 16:09