Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samovolné zapínání A701

Naj_ce4you (183)|20.11.2006 17:00
Poslední dobou se mně Mio zapíná každých 15 min, což je docela problém. Odstranil jsem spoustu aplikací a zkontroloval vše co by mohlo dělat cokoli automaticky. Nicméně problém stále přetrvává. Nevíte co s tím?
-HR dělat nehodlám, nekupoval jsem si přístroj za 16k na to, abych dělal každé 2 měsíce HR a ztratil veškeré nastavení a data.
dort (1212)|20.11.2006 17:14
co třeba synchronizace s exchange serverem, či nějaký jiný problém s nějakým programem, který se po fixní době snaží připojit :?:

k tomu HR, není podstatné kolik zařízení stojí, ale co na něm "uživatel" sprasí ;) , neb tahle chyba Tě naprovází od pořízení PDA, ale bohužel chyba je někde mezi PDA a židlí :O a ještě jeden osobní postřeh - HR se na 99% nevyhneš, neb než najdeš vyhovující konfiguraci PDA a všech nastavení, tak je HR jediné řešení pro další již spokojené fungovaní ;) ( každý vyzkouší několik různých programů než si vybere ty pravé a bohužel spousta balasta tam zůstane, byť je odinstaluješ )
SilverHand (56)|21.11.2006 07:00
Trochu nechapu, ten termin..."samo zapina". To jako ze ho vypnes tlacitkem a ono se ti samo po 15 minutach zapne?......to je mi trochu divny, protoze tohle nema s WM5 nic spolecnyho, to by musela bejt nejaka funkce v UBOOT, nebo jeste hloubeji.

Nevim, ale spis nez hledat problem v software (tam to 100% neni), bzch se podival, jestli cervene tlacitko neni nahodou nejak poskozene, nebo zamackle, nebo tak neco. Ze treba i lehkej dotyk zpusobi zapnuti.
Zdenek Malinsky (9781)|21.11.2006 11:00
Zkus toto nebo se podívej, zda se nějaký soft (počasí, IM, kurzy měn, stavy na burze.....) nesnaží připojit k netu a tím PDA nezapíná.
Naj_ce4you (183)|21.11.2006 15:46
To SilverHand: Nemyslim zapnout z úplného vypnutí, ale zapnout z režimu spánku.
To Zdenek Malinsky: Nejspíš to asi dělá ActiveSync. Protože když dám v Nastavení-systém-paměť spuštěné programy a ukončím je vše(je tam i AS) a potom dám Spát, Mio se automaticky nezapne. Pak když ho "probudim" tlačítkem, zase se AS načte a pokud ho v nastavení neukončim, zapíná se potom automicky celé Mio.
bkf1_ce4you (368)|29.11.2006 22:10
Taky bych tipoval ze to bude problem nejakyho softu;) Pochybuju ze by jsi lezl do UBootu a neco tam nastavoval nebo ze by ti to nejakej soft nebo vir v tom UBootu dodrbal;) Mrkni jestli nemas treba nejaky upominky nebo nejakej upominkovac to muze taky blbnout;)
Zdenek Malinsky (9781)|29.11.2006 22:37
Tohle jsi zkoušel?
Naj_ce4you (183)|1.12.2006 14:50
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Tohle jsi zkoušel?[/QUOTE]
Pomohlo. Díky
petross (3)|21.3.2008 08:11
Nazdarek, mam ten samy problem u SX66 (blueangel) mam WM6 a kazdou chvili se mi samo zapina!nevite kde je problem?

diky
Petross
Zdenek Malinsky (9781)|21.3.2008 14:54
to petross
1. Jsi ve špatném fóru - tady je to MiTAC ne HTC
2. Myslíš MDA III nebo jinou variantu Blue Angel?
3. A z výše uvedených rad jsi něco zkusil?
4. Tohle jsi evidentně nečetl, že??? :(
petross (3)|21.3.2008 16:58
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]to petross
1. Jsi ve špatném fóru - tady je to MiTAC ne HTC
2. Myslíš MDA III nebo jinou variantu Blue Angel?
3. A z výše uvedených rad jsi něco zkusil?
4. Tohle jsi evidentně nečetl, že??? :( [/QUOTE]


1. CO JE MITAC :-)
2. Siemens SX66
3. jo zkusil ten tvuj trik s MsExchange v Active sync a pomohlo to!!!
4. proc mi to posilas ??


diky za ten tip
bkf1_ce4you (368)|21.3.2008 17:33
TO petross:
To jsme vsichni radi ze ti to pomohlo ale uz se radsi na nic neptej.