Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact - problém se zvukem, nepomáhá vyndání/zandání sluchátek

bogey_ce4you (2)|20.11.2006 08:55
Zdravím,

mám problém se svým MDA Compact I, přestal mi fungovat zvuk a obvyklé opakované vysunutí a zasunutí redukce nepomáhá.

Po restartu MDA všechny zvuky jedou v pořádku, ale jakmile MDA usne nebo ho vypnu vypinacim tlacitkem na pravém boku a pak znovu probudim, tak uz zvuk nenajede. Nemá na to vůbec vliv, jestli jsou zapojená sluchátka nebo vložena SD karta. Navíc je od toho okamžiku MDA strašně líné a doba mezi kliknutím na start menu a otevřením menu jsou 2 vteřiny (čerstvě nainstalované, bez běžících aplikací na pozadí). Z reproduktoru je slyšet jemné cvakání nebo ťukání, nevím, jak to přesně nazvat. Když ale najede MDA po soft resetu se zvukem, tak ho mohu používat úplně normálně, otřesy mu nevadí, sluchátka také ok.

MDA jsem měl i otevřené a všechny kontakty i konektor vypadají v pořádku. Udělal jsem několik reinstalací a zkusil více verzí včetně originální od T-mobile. Nezažil někdo něco podobného, případně nevíte o nějakém slušném servisu v Brně?

Děkuji
Zdenek Malinsky (9781)|20.11.2006 09:14
No problémy s chrastěním repráčku měl MDAC už v počátku. Nevím, co ti na to říct, ale pokud se takto chová zařízení po HR a bez nainstalování jakékoli aplikace, tak bych ho určitě dal do servisu (když ani jiná ROM nepomáhá).

Jediný servis pro HTC je tento.
bogey_ce4you (2)|20.11.2006 10:13
Děkuji za odpověď, vypadá to, že zkušenosti s tímto servisem jsou vesměs negativní. Zkoušel někdo alternativní servis, třeba i neautorizovaný?
Zdenek Malinsky (9781)|20.11.2006 14:12
Vždať snad žádný, pokud vím, není. A pokud ano, tak je to jako dát to třeba "šikovnýmu sousedoji".
pebro (14)|20.11.2006 15:56
Zdravim vas vsetkych.Ja mam zasa ten oroblem ze mi na mojom compacte odisiel repracik pre zvonenie,reprodukciu hudby,hf... uplne a novy neviem zohnat tak tam mam zatial iny ale je to bieda.Vraj je to taky isty ako na sonyericsson k700 ale skor nez zan vysolim 400sk chcem sa spytat ci s tym nahodou nema niekto skusenost.Ci je to fakt ten isty repracik.Ten moj ma oznacenie:SBD 201538P CC01 544
Za kazdu radu vopred dakujem
dkena (84)|27.7.2008 14:46
...ahoj,tak kde jsi nakonec reproduktorek sehnal?Mám stejný problém...
pebro (14)|28.7.2008 07:26
Nakoniec som ho musel dat do servisu a oni to posielali do madarska.Tam mi ho dali dokopy.