Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

RVG- running voice gsm

pichlak_ce4you (116)|16.11.2006 11:56
Mám dotaz k tomuto softwarovemu komunikatoru!Potřebuju bližší informace,hlavně co se týče chodu programu a kompatibilitě/nekompatibilitě s dnešními PDA a telefony.Vzhledem k tomu že jej nelze odzkoušet před koupí tak prosím o příspěvky uživatelů kteří s tímto programem komunikují!Děkuju předem Všem za příspěvky.
pichlak_ce4you (116)|16.11.2006 12:03
Ještě abych nezapomněl mám dotaz ..jak rychle reaguje PDA na příchozí volání (to je pořád v pohotovostním režimu nebo jej musím zapnout,nastartovat aplikaci a přijmout hovor)?
pichlak_ce4you (116)|22.11.2006 09:16
Smnělý dotaz, zvuky volaného ani volajícího neprobíhají přes PDA je to normální?A k čemu to pak je?
PavelR. (2184)|22.11.2006 18:22
[QUOTE="pichlak"]Potřebuju bližší informace,hlavně co se týče chodu programu a kompatibilitě/nekompatibilitě s dnešními PDA a telefony.[/QUOTE]

... něco málo je zde

PavelR.
pichlak_ce4you (116)|23.11.2006 07:49
:sarcastic: Smarjaa clovece,na originalnich strankach vyrobce jsem samozrejmne byl davno(to nemusim chodit na diskuzni forum) cekam na osobni zkusenosti jednotlivych uzivatelu a jejich konkretni kombinace!Ovsem dle poctu odpovedi soudim ze tento program neni zrejmne mezi uzivateli tohoto fora moc rozsireny.
PavelR. (2184)|23.11.2006 18:47
[QUOTE="pichlak"] ...na originalnich strankach vyrobce jsem samozrejmne byl davno ...[/QUOTE]

... super.