Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: iGO - ID karty

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Prostě použijte tu patchnutou verzi, která chodí z libovolné karty. Dá se stáhnout z Internetu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

A dá se ta "patchnutá" verze aktualizovat přímo ze stránek výrobce?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Nevím na jakém principu je uděláno to odstranění ochrany a nevím co se děje při automatické aktualizaci, takže aktualizace nemusí fungovat nebo může přepsat program na kartě aktuálnější verzí s ochranou.

Každopádně pro ten okamžik aktualizace můžete do PDA vrazit originální kartu a mapy pak překopírovat, mám pocit, že je patchnutý program a licenční soubor, ale mapy ne, takže to by mělo jít. Problém může nastat pokud výrobce vydá aktualizaci programu, pak budete prostě muset počkat, dokud se neobjeví upravená ta nová verze.

Je to trochu opruz, ale pokud z jakéhokoliv důvodu nemůžete používat originální kartu, tak je to asi lepší než nic.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

znamena to teda, ze na svojom HTC TyTn iGo oficialne nemam sancu pouzivat, len si to cracknut?neuveritelne, skusime bittorent.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Palko
    A dá se ta "patchnutá" verze aktualizovat přímo ze stránek výrobce?
    Nedá.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

tak jsem tu chtel dat foto, ale nejak mi to vyhazuje chybu, takze nic

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Snad to nebue proti pravidlům

Igo 2006 mám legálně koupené, našel jsem ale crack a hodil si to na klasickou SD kartu abych to nemusel přehazovat. Doteď spokojenost. V práci si můžu vybrat služební telefon, zvažuju XDA Orbit už kvůli gps modulu, ale když jsem si s ním hrál a na microSD kartu nahrál IGO stejně jako jsem to dělal předtím (miniSD->SD) tak se mi nepodařilo aplikaci nainstalovat, kvůli ochraně.
    Nevíte v čem dělám chybu? Nebo to jen nejde? Můj ipaq dosluhuje a pokud by to slo dostat na microSD tak beru toho Orbita...
    Chápu že je to "tajné" téma a proto mi když tak pište na jakubkratky@gmail.cz

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. SD karty
    Od yaris_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 19-04-2006, 13:01
  2. karty na PDA
    Od cyrda_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-06-2005, 16:39