Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Typ na pouzdro a baterii QTEK 9000

sim_ce4you (106)|3.11.2006 22:19
Pouzderko na zarizeni uz pomalu dosluhuje a tak jsem prochazel trhem co nabizi...Novinkou pro me bylo kovove pouzdro mate nekdo zkusenosti??? Mozna uz jsou rozumna pouzdra umoznujici otevreni zarizeni ci nejaky jiny komfort...Jaka pouzdra uzivate vy?

Potreboval bych zarizeni provozovat a mit sebou jeste jeden akumulator? Chtelo by to mozna trosku vic nez ma zakladni...Jsem bezne na dlouhych cestach bez moznosti dobijet:(

Dekuji za pomoc i pirpadne odkazy
spiderxxl_ce4you (84)|5.11.2006 10:21
Umíte sehnat tohle pouzdro krussell ?? http://www.krusell.se/productUni.php?productID=2282&category=50
sim_ce4you (106)|5.11.2006 15:21
Odkazy od pana pavla jsou dosti postacujic jen ta baterie...nema nekdo typ tady v cechach?:) a nejakou brou zkusenost?
Danthez (98)|7.12.2006 23:26
[QUOTE="spiderxxl"]Umíte sehnat tohle pouzdro krussell ?? http://www.krusell.se/productUni.php?productID=2282&category=50[/QUOTE]
Krusell

Tak to je fakt našlapané. Přesně takové marně sháním (Uni na ležato, odnímatelné na klip).
Dá se někde objednat? Narazili jste na něj někdo v eshopu?

EDIT: Napsal jsem do Sunnysoftu, tak jsem zvědav...
JiriE (117)|8.12.2006 10:02
Mělo by jít sehnat, pokud už ho stačí dodávat, protože je to nový model. Nahrazuje předešlý typ Krusell Horizontic PDA, které naopak už sehnat nelze, nebo jen těžko. Hlavně aby teď nebylo období, kdy staré už není a nové ještě není :)) .
Danthez (98)|11.12.2006 01:21
Tak ho dokonce v Sunnysoftu mají v nabídce. Jen není skladem, tak budu muset počkat nějaký ten týden. Pictor

Jen mě zarazilo, v popisu máš pouzdro Horizontic M, jestli je to číslování stejné jako u Horizontic Plus tak má dle popisu rozměry 130 x 20 x 80 zatímco Pictor L má 130 x 90 x 30 mm. Nevím jaké je skutečné místo uvnitř pro PDA a nakolik je roztažitelné. Universal má 127 x 81 x 25 tak se bojím, aby v tom trochu nelítal.
Ještě tam mají další typy jako Horizon Plus a Platinum. Tak teď přemýšlím, zda objednat ten Pictor L byla zrovna nejlepší volba...
JiriE (117)|11.12.2006 10:08
130 x 80 x 20 je akorát, v tom větším to bude asi trošku volnější. Ono se to nezdá, ale význam má každý milimetr. A o 10 mm víc v tloušťce je docela dost - nešlo by to nejdřív odzkoušet?