Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zamrznute Mio A701 nechce odmrznout

romeak (9)|29.10.2006 15:58
zamrzlo mi mio, byla zablokovana klavesnice a nesla odblokovat. display nereagoval (tukat tukal (zvuuk)) ale zadna reakce. dal sem reset a hned po pusteni zas zamrzlo. vyttahnuta baterka... pustim, zas zamrzlo cca 2sek po nabehnuti Today screenu. nefunguje display ani tlacitka. HELP PLEASE!!!
M66 (116)|29.10.2006 16:34
Jo, take jsem to 2x zazil, "zamrzl" displej, nemohl jsem ani zadat PIN. Vylecil to HR. Hodně štěstí a pevné nervy.
prokji (199)|29.10.2006 20:48
Zkus to hodit na chvíli /cca půl hodiny/ na nabíječku - mě to pomohlo , když jsem ho dovedl k zatuhnutí po nekorektní konfiguraci GPS utility /blbě definovanej COM port vedl při nabíhání systému k zámrzu, takže se systém nenatáhl zcela/. Tím mě MIO docela pěkně vyděsilo - to jsem ho měl 14 dní - a od té doby se podobným pokusům vyhýbám -holt to je malej nedokonalej OS....
BTW - te'd jsem flešnul na R65 ofiko a zkouším na ní všelijaký "prasečiny" , který mi R45 vždycky spolehlivě odrovnaly a musím říct , že se zatím drží dobře....
viper37 (22)|30.10.2006 08:55
Zkus držet při nabíhání stisklé nějaké tlačítko - safe mod. Mě jednou pomohl.
Lukas111_ce4you (2)|3.11.2006 13:42
s tim safe modem je to jak? proste po resetu drzet "jakekoliv" tlacitko?....vzdycky mi to skoci k pinu...barevnymu kolecku a tam ende - slus... je to po instalaci Omega Battery packu....trial verze...(ja blbec).... skutecne nepomuze nic nez Hard Reset?
diky
romeak (9)|3.11.2006 15:21
problem sem vyresil pomoci nejakeho "factory setting" pri vypnutem pristroji sem zmackel nejake dva cudliky naraz, uz nevim kere) zavibrovalo to a uz fical. ale pro jistotu jsem flesnul na ofic 65 romku. thanx
pospa (70)|4.11.2006 13:38
to skoda, ze nevis ktery ;-( nekomu by to mozna pomohlo..
Lukas111_ce4you (2)|6.11.2006 08:20
uz vim ktere to jsou dva cudliky...je to "volume down" a vypnuti telefonu...drzi se to soucasne do doby, dokud telefon nezavibruje a je hotovo...totalni hard reset - pokud nemate instalovane aplikace na karte...zacinate od piky... na zadny "safe mod" jsem nenarazil... stalo se mi to pri instalaci Battery Pack(u)...a musel jsem udelat Hard reset... jak psal kolega... pevne nervy... :-)