Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Praxe s PIM SW - který je pro práci s osobními záznamy nejvhodnější?

pufo_ce4you (113)|26.8.2004 09:20
OK, super, funguje to :) Dik.
Orloj_ce4you (299)|27.8.2004 13:43
tak jsem vyzkousel PI a musim rict, ze vypada opravdu mnohem lepe nez otlouk. Ale co je velika chyba je opravdu jeho rychlost, ci spise pomalost. jen obycejne skrolovani v denim zobrazeni kalendare je na mem looxu 410 (300Hhz Xscale) opravdu utrpeni -tedy alespon v porovnani s otloukem. pripominam ze je nainstalovany v hlavni pameti, nikoli na karte. A tak i presto ze je zdarma, zustanu u otlouka, pokud me nepresvedci AF, kterou se dnes chystam vyzkouset ..
Milan Švec (938)|27.8.2004 17:25
[QUOTE="Orloj"]...PI...vypada opravdu mnohem lepe nez otlouk... velika chyba je opravdu jeho rychlost, ci spise pomalost. jen obycejne skrolovani v denim zobrazeni kalendare je na mem looxu 410 (300Hhz Xscale) opravdu utrpeni -tedy alespon v porovnani s otloukem...[/QUOTE]Protože procesor 410ky a jeho RAM paměť se proti 600ce zas tak moc neliší, prověřil bych nejdřív, čím vším mám ucpanou paměť. A pro jistotu bych uklidil. Protože v PI to s největší pravděpodobností nejspíš asi nebude. Viz Pocket Informant Forum. Nic.
Ty šipky doleva a doprava vpravo nahoře přehazují dny (proti starým verzím PI) velice svižně. A je jedno, jestli je to Agenda/Day/Week nebo Month View.
00025442_capture001_m_0b17.jpg
Milan Švec (938)|7.10.2004 23:19
Po delší době (od června) znovu potěšil své příznivce hlavní konkurent Pocket Informantu.
Agenda Fusion od Developer One má od včera (pro všechny majitele v. 6.0 a vyšších zdarma) Update v. 6.32.
Jako hlavní novinku přináší možnost dalšího zjednodušení běžného ovládání. Ta spočívá ve volitelném soustředění nejčastěji měněných nastavení v "Options" do jednoho seznamu "Option Favorites".
Downloads.
RomanCE (105)|13.10.2004 07:25
[QUOTE="Milan Švec"][QUOTE="pufo"]Mam Loox-a. Ako na to, ked chcem PI zadarmo?[/QUOTE]Úplně normálně stáhnout poslední aktualizaci z webu. PI sám pozná, že je na LOOXi a usídlí se tam naprosto v pohodě jako registrovaný s poznámkou LX na konci.[/QUOTE]

Jak je to s licenci na 720 ? Je/bude taku free ? Nebo si ji musim koupit a zadna sance neni, co jsem koukal tak 4700 ma PI snad instalovanej primo na ROM.
Crusader_ce4you (624)|13.10.2004 07:31
[QUOTE="RomanCE"]Jak je to s licenci na 720 ? Je/bude taku free ? Nebo si ji musim koupit a zadna sance neni, co jsem koukal tak 4700 ma PI snad instalovanej primo na ROM.[/QUOTE]

Je to stejne , jako u predchozich Looxu :yes: :yes: Takze to je ZADARMO a nemusi se ani tocit kolem stesti. :D :D :D
Flynt (57)|12.11.2004 02:22
Zdravím. Tak jsem si stáhl Pocket Informant Pro 5.5, nahrál do LOOXE 410 a program si neudělá registraci jak bylo tady uvedeno (pro LOOXE zdarma). Žádné LX v registraci není a program pořád požaduje registrační číslo, nebo trial.

Tak nevím, není nějaká změna? Díky za odpověď.
Milan Švec (938)|12.11.2004 07:33
[QUOTE="Flynt"]...jsem si stáhl Pocket Informant Pro 5.5...program pořád požaduje registrační číslo...není nějaká změna? ...[/QUOTE]Je. Další tady.
jumbo77 (37)|12.11.2004 09:17
Používám PI už asi rok, momentálně ve verzi 5.5. Spokojenost. Spousta možností personalizace, propracované funkce (pohled na celý kalendářní rok už také funguje, mimo dalšího), jen ten ABC Tab Bar je pořád bez podpory české diakritiky. Sice se to dá nahradit podle výše zmíněného postupu, ale zase dojde ke ztrátě znaku #, který umožňuje pohled na celý seznam bez třídění. Doporučuji PI, pokud už (vzhledem ke stáří diskuse) není rozhodnuto jinak :o)
Zdenek Malinsky (9781)|22.11.2004 15:03
Pocket Informant vs. Agenda Fusion

Teď od podzimu jsou nové verze obou programů. Můžete mi v základu nastínit rozdíly a zda oba běhají z karty nebo je musím mít v PDA? Je jiná alternativa?
Milan Švec (938)|25.2.2005 21:19
Na obvyklých stránkách je k testování zcela originálně o nový "Project-Style View" doplněná nová verze Agenda Fusion 7. Pro majitele šestkových verzí za půl ceny nové.