Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: iPaq 3870 a bluetooth, pochybnosti.

haj haj je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Mám nějake pochybnosti o funkčnosti bluetooth v mem iPAQ 3870. Na ploše dole mam sice ikonu bluetooth, při výběru Turn radio ON mi iPAQ po cca 4 sekundách vypíše hlášku "Unable to load Bluetooth stack", modrá ledka mi přitom pořád bliká. Může mi někdo říct co to znamená ? Podle mě volba Turn radio ON znamená, že iPAQ zapne bluetooth a při zadání v mobilu při volbě vyhledat zařízení, se mi oba domluví a potmo budou viditelné.
    Odpovídat lze po přihlášení

haj haj je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak jsem na to přišel sám.
    Na internetu jsem našel popis této chyby na http://wwss1pro.compaq.com/support/reference...=MH020208_CW01.xml
    a stačilo zvětšit dostupnou paměť a už bluetooth běží.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Chtěl bych se zeptat, zda se Vám podařilo bluetoothově sesynchronizovat H3870 s desktopem pomocí MS Activesync. Já mám totiž kartu CF Anycom Bluetooth 2000, na kterou zatím nejsou ovladače pro XP (respektive jsou. ale chodí jenom jednomu člověku na světě, kterým je kupodivu jejich autor) a na notebooku se mi ještě nepodařilo synchronizaci rozchodit. Všechno se tváří a hlásí, že je v pořádku, ale notebook a Ipaq se prostě nespojí.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

ja to sice neskousel, ale myslim,z e to nikomu nejde. Je to chyba AS. Prej se ale na to pracuje, nekdo mi rikal neco v AS3.6, kteraz by to mela resit. Ale jeste to neni na svete :-(

CEuky

Podobná témata

1. Jak serfovat z iPAQ 3870 pres Bluetooth pripojeni na PC
    Od v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 03-06-2005, 08:17
  2. iPaq 3870 ActiveSync přes Socketcom Bluetooth kit
    Od topesto v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 29-07-2002, 12:39
  3. Mitsumi Bluetooth USB adapter a iPAQ 3870