Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nevyužití prostoru u klávesnice naležato!

lukassvihel (31)|22.10.2006 16:31
Při přepnutí do režimu naležato (WM2003se a WM5) se u většiny klávesnic zobrazi dva nevyužité bíle pruhy po bocích .... což ale škoda.
Chtělo by to místo využít! ... nejideálnější řešení je že tam přibyde klávesnice numerická.
Používám Resco Keyboard ... jde tuto "funkci" nějak do zařízení dostat?
atomion (1159)|22.10.2006 16:38
Nějak nechápu smysl tohoto topicu.. Chápu správně, že se ptáte jak pomocí (asi registrů) dostat vedle defaultní klávesnice (se dvěma pruhy po stranách) numerickou defaultní? :?:
lukassvihel (31)|22.10.2006 16:42
Ne ne.
Ptám se jak dostat tuto možnost do zařízení. Třeba nahrání jiné klávesnice do Resco Keyoardu ... anebo mi zbývá jen ta možnost ... anistalovat InterWrite 9 pro ... v které je to implementované.

No ... je přeci škoda toho místa po bocích klávesnice ... nebo vám to nevadí??
atomion (1159)|22.10.2006 16:44
Ale vždyť Resco Keyboard, pokud se nepletu, tuto možnost má.. :)
lukassvihel (31)|22.10.2006 16:45
Tak o tom nevím ... skusím zkontrolovat jestli mám aktuální verzi ... a kdyžtak dám vědět jestli tu možnost má.
lukassvihel (31)|23.10.2006 23:30
Tak nainstaloval jsem nejaktuálnější verzi Resca Keybord 4.35 http://www.resco.net/pocketpc/keyboard/
a musím konstatovat, že i po přidání klávesnic z webu Resca mi ani jedna mé očekávání nesplnila. Takže!! Resco zjevně tuto možnost nepodporuje.

CO TEĎ?? ...skošel jsem tu klávesnici v Interwrite 9 ale je úděsně škaredá ... nedá se tam nějakým způsobem dohrát skin??