Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 47

Téma: Sunnysoft World off-line

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Mám anglickou verzi 1.8 build 02161 (mám vše v angličtině) plus malou češtinu:

Run after ActiveSync: zaškrtnuto
    Autosynchronization: nemám žádný profil (měl by snad být? Dokumentace mlčí...)

A všechny kanály mají nastaveno:
    Channel expires: After ActiveSync

Nevím, jestli je to potřeba, ale nechal jsem WOL bežet na pozadí (zkoušel jsem i bez), v PHM Task Manageru:
    Wol.exe, Thread 1

Vložím MDA I do kolíbky, spustí se ActiveSync, synchronizuje se vše v ActiveSync a WOL synchronizace se nepustí.

Je to možné nějak více trasovat? Je něco špatně nastaveno?

H.

Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Zkuste vytvorit profilm, ktery bude synchronizovat vse po active sync. Nicmene pro funkconost staci mit zatrhle: Synchronizovat po active sync. Chovani aplikace ve vasem pripade je divne. Zkuste take provest upravu v nejakem kontaktu - aby probehl dialog active syncu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Už jsem to rozchodil. Po mnoha pokusech jsem musel odškrtnout Synchronizovat po ActiveSync, restartovat MDA a zpět zaškrtnout. Teď se mi po synchronizaci všech položek v ActiveSync spustí na MDA WOL a začne synchronizovat. Musím si ale postěžovat. Technicky je WOL dobrý produkt. To samé se ale nedá říci o marketingu. Tam je velký prostor pro zlepšení. Dokumentace je velmi obecná a nepostačující. Zcela chybí funkční specifikace. De facto jsem se o funkci automatické synchronizace dověděl až z ce4you fóra. Když se podíváte na Resco, AgendaFusion, Spb, tak najdete popis jak příšlušný produkt pracuje a co umožňuje (s příklady) ve formátu PDF. Anglická verze dokumentace WOL je psána velmi jednoduchou angličtinou a je plná gramatických chyb. Hlavně jsem se z nápovědy nic nedozvěděl. Na webu je odstavec "Průběh synchronizace WOL", který jenom popisuje toolbar.

H.

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Mám problém s instalací World off-line. Nevím čím to může být ale při pokusu o instalaci mě to neustále píše chybovou hlášku: Že nemám nainstalovaný ActiveSync, že ho mám nainstalovta a pak znova spustit instalaci.
    Mám nainstalovanou verzi 3.7.1. a všechno ostatní mě nainstalovat bez problémů jde. Kde může být problém?

dík moc za radu

Martin

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

zkusila jsem tento soft v 2.0 a je to krize stejne jako mobilni kanaly off-line od MS.

ma tolik chyb ze sel hned z myho MDA Compact pryc

spatne se synchronizoval, nekdy byl odkaz zakesovanej, nekdy ne. Proc proboha nekdy ano a nekdy ne. samozrejme ve stejne urovni.

synchronizace trva dlouho

proc se neinstaluje do program files na storage card ale musi mit extra adresar?

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od anicka.balounova
    zkusila jsem tento soft v 2.0 a je to krize stejne jako mobilni kanaly off-line od MS.

ma tolik chyb ze sel hned z myho MDA Compact pryc

spatne se synchronizoval, nekdy byl odkaz zakesovanej, nekdy ne. Proc proboha nekdy ano a nekdy ne. samozrejme ve stejne urovni.

synchronizace trva dlouho

proc se neinstaluje do program files na storage card ale musi mit extra adresar?
    taky jsem u něj dlouho nezůstal, stejný chyby, dlouho jsem se tomu snazil přijít na klub, ale nakonec šel

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Možná, než WOL kategoricky odsoudíte, by to chtělo pořádně vyzkoušet a případné problémy řešit zde ve fóru nebo u výrobce.
    Koukněte ještě do této diskuze.
    A jak jste problém vyřešili? Máte jinou a lepší náhradu? Podělte se o zkušenosti.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Možná, než WOL kategoricky odsoudíte, by to chtělo pořádně vyzkoušet a případné problémy řešit zde ve fóru nebo u výrobce.
    Koukněte ještě do této diskuze.
    A jak jste problém vyřešili? Máte jinou a lepší náhradu? Podělte se o zkušenosti.
    To víš, že mám tuhle diskuzi prolezlou od A až po Železo Problém je v tom, že mi to moc nepomohlo. Za prvé se tam toho o problémech v2 a jejich řešeních moc nepíše a navíc jsem zkoušel laborovat se vším možným hodně dlouho, intenzivně asi 3 týdny a stejně jsem nic nevykoumal - pomalý start aplikace, nahodilé odmítání synchronizace nahodilých kanálů (občas to stáhlo kanál až na 5. pokus a ne, server nebyl down) určité odkazy po stažení OK byly v cache a některé ne, velmi pomalé stahování z internetu i na mém vysokorychlostním wifi... Určitě je to super program, jen kdyby fungoval tak, jak má. Žádnou alternativu jsem zatím nenašel, AvantGo mi silně nevyhovuje a proto jsem smutný a čekám a hledám a čekám a hledám ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

jiste, ze je to super program, taky jsem ho navrhoval ja

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od hybo
    jiste, ze je to super program, taky jsem ho navrhoval ja
    No vidíš, to jsem nevěděl, alespoň máš jistotu, že jsem to myslel upřímně

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

stejne nechapu, ze neni alternativa, je to par let a porad nic...snad kazdej program, at blbej, nebo dobrej ma alternativu...

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Přesně! Navíc si nemyslím, že by o program tohoto typu nebyl zájem. I kdyby tam dali někam nějakou textovou reklamu dle typu off-line stránek. Vůbec by mi to nevadilo a oni by na tom ještě mohli vydělávat

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

ono to neni tak jednoduche, palmare melo dokonce v planu reklamu do mobilniho kanalu davat, mozna i dava, nevim, problem je, ze ta reklama je "slaba", neni mozne odkazovat na vetsinu stranek, protoze se spatne zobrazi, nebo nezobrazi a jen reklama bez linku je taky vhodna leda pro budovani jmena...

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od hybo
    ono to neni tak jednoduche, palmare melo dokonce v planu reklamu do mobilniho kanalu davat, mozna i dava, nevim, problem je, ze ta reklama je "slaba", neni mozne odkazovat na vetsinu stranek, protoze se spatne zobrazi, nebo nezobrazi a jen reklama bez linku je taky vhodna leda pro budovani jmena...
    Ale není problém v rámci produktu - prodej reklamy - udělat inzerentovi jednoduchou textovou reklamní stránku s produkty a kontaktem. Samozřejmě, že to není plnohodnotná webová reklama, ale je to přeci PDA, které také není plnohodnotné. Vždyť i na WAPu jsou reklamy. Omlouvám se za OT.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Tak jestli ten program potřebuješ nebo chceš používat a nic lepšího není, pak nezbývá než obrátit se na jeho výrobce = Sunnysoft a "otravovat" je tak dlouho, dokud to neupraví do použitelnější podoby.

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. World off-line versus pRSSreader
    Od mikn v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-05-2006, 16:56
  2. World off-line
    Od pdq v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-03-2005, 23:21
  3. World off-line mně nejede přes ActiveSync