Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Photo Contacts-Mda

Morte_ce4you (261)|28.12.2003 11:26
Máte s timto programkem nekdo zkusenosti? Nejde mi přiřadit fotka ke kontaktu mozna mam ty fotky ve spatnem formatu nebo nevim .Jediny co jsem zjistil je,ze lze tu fotku priradit pomoci Infraportu nebo PhotoBeamu
což nevim co je.a infra momentalne nemam.
Dik za pomoc
PavelR. (2184)|28.12.2003 11:55
... mate na mysli aplikaci Photo Contacts od IA Style? V jakem formatu mate obrazky, ktere chcete ke kontaktum priradit? Jak postupujete?

PavelR.
Morte_ce4you (261)|28.12.2003 12:23
ne jedna se o program Photo Contacts od Pocketx software
Morte_ce4you (261)|28.12.2003 12:24
jo a fotky mam v Jpegu
st.tom_ce4you (365)|28.12.2003 12:28
[QUOTE="Morte"]jo a fotky mam v Jpegu[/QUOTE]

Pouzivam tento sw. fota musite mit v my documents/photo contacts. jmena fotek se musi shodovat s kontakty.
Morte_ce4you (261)|28.12.2003 12:50
AHA Dekuju a nejde mit ty fotky ulozeny na pametovy karte?Mda ma totiz bohuzel desne malou operacni pamet.
Morte_ce4you (261)|28.12.2003 14:11
Takze fotky mam ulozeny v my documents jmenujou se stejne jako kontakt.
Kdyz spustim ten program Photo contacts tak tam mam misto jmena tu fotku,ale jen tam.Pri volání tak se mi ta fotka nezobrazí.i kdyz mam ten program samozrejme spusteny.V nastaveni toho programu mam zasrtle Load Program on Startup jenze kdyz restnu Mda tak mi prijde ze ten program nebezi.
Morte_ce4you (261)|28.12.2003 14:22
A taky nevim jak se da ten program minimalizovat aby bezel na pozadi.
st.tom_ce4you (365)|28.12.2003 17:22
[QUOTE="Morte"]Takze fotky mam ulozeny v my documents jmenujou se stejne jako kontakt.
Kdyz spustim ten program Photo contacts tak tam mam misto jmena tu fotku,ale jen tam.Pri volání tak se mi ta fotka nezobrazí.i kdyz mam ten program samozrejme spusteny.V nastaveni toho programu mam zasrtle Load Program on Startup jenze kdyz restnu Mda tak mi prijde ze ten program nebezi.[/QUOTE]

musite mit program nainstalovan v pocket pc, pokud mate pgm nebo fota na SD tak program funguje jen kdyz je pocket pc zapnute. :( dal jste po nainstalovani ze se jedna o phone edition?
Morte_ce4you (261)|28.12.2003 17:33
ano dal jsem ze se jedna o phone edition a samozrejme mam naistalovany ten program a naistaloval jsem ho do hlavni pameti.a proste fotka se mi ukaze jen v tom programu,uz se neukaze,kdyz mi nekdo vola.a nasel jsem na jejich strankach,ze doporucuji pro jejich jine programy aby uzivatele pocket phone edition 2002 aby meli naistalovany nejaky Microsoft EUU Patch.A ten nemam naistalovany Vy ho mate naistalovany?ja jsem totiz nenasel verzi toho ptache pro xda.
Morte_ce4you (261)|28.12.2003 17:35
Morte_ce4you (261)|28.12.2003 18:03
Klidne poslu ten program nekomu mejlem aby to vyzkousel jestli mu to funguje a pak mi rekl co delam spatne.Mam Verzi 1.0.
Morte_ce4you (261)|28.12.2003 19:07
Zkusil jsem si i nainstalovat jiny program a to: IA Photo Contact.A dela to uplne to same proste fotku si v programu priradim ke kontaktu v tom programu ji tam mam,ale kdyz mi zavola tak to nefunguje.Opravdu nevim cim to je kamaradovi co ma take MDA to dela naprosto to same.
st.tom_ce4you (365)|28.12.2003 22:08
[QUOTE="Morte"]ano dal jsem ze se jedna o phone edition a samozrejme mam naistalovany ten program a naistaloval jsem ho do hlavni pameti.a proste fotka se mi ukaze jen v tom programu,uz se neukaze,kdyz mi nekdo vola.a nasel jsem na jejich strankach,ze doporucuji pro jejich jine programy aby uzivatele pocket phone edition 2002 aby meli naistalovany nejaky Microsoft EUU Patch.A ten nemam naistalovany Vy ho mate naistalovany?ja jsem totiz nenasel verzi toho ptache pro xda.[/QUOTE]

Mam WM 2003, jinak jsem mel jiny problem, ale jejich support je velmi flexibilni.
PavelR. (2184)|28.12.2003 22:28
[QUOTE="Morte"]Zkusil jsem si i nainstalovat jiny program a to: IA Photo Contact.A dela to uplne to same proste fotku si v programu priradim ke kontaktu v tom programu ji tam mam,ale kdyz mi zavola tak to nefunguje.Opravdu nevim cim to je kamaradovi co ma take MDA to dela naprosto to same.[/QUOTE]

Program Photo Contacts od IA Style pouzivam ve verzi, ktera je soucasti posledni ROM pro MDA2/XDA2 (tj. verze programu 1.1. Build 14596) a vse mi funguje jak ma.

Zkuste se podivat do slozky Windows\StarUp, zda tam mate zastupce IA_Caller_ID (tj. rezident, ktery hlida prichozi hovory a provadi prirazovani fotografii). Pokud tam je (tzn. spusti se vzdy pri restartu) zkontrolujte, zda opravdu tato aplikace "na pozadi" bezi (viz info o spustenych procesech napr. v programu PocketTools od www.citadeldevelopment.com).

Mozna je na case provest tvrdy reset a naistalovat tento SW na zacatku.

PavelR.
Morte_ce4you (261)|29.12.2003 00:07
aha ja mam totiz MDA1 a windows pocket PC 2002 phone Edition a a verze Rom 1,2 od Xda developers.Kamarad ma uplne stejnou konfiguraci a take mu to nejede.Takze je asi hodne pravdepodobne ze to vyzaduje windows mobile 2003.Mate nekdo zkusenost s MDA1 a windows mobile 2003?ze bych si je naistaloval jestli je to vubec mozne.
PavelR. (2184)|29.12.2003 08:19
[QUOTE="Morte"]aha ja mam totiz MDA1 a windows pocket PC 2002 phone Edition a a verze Rom 1,2 od Xda developers.Kamarad ma uplne stejnou konfiguraci a take mu to nejede.Takze je asi hodne pravdepodobne ze to vyzaduje windows mobile 2003.Mate nekdo zkusenost s MDA1 a windows mobile 2003?ze bych si je naistaloval jestli je to vubec mozne.[/QUOTE]

... myslim, ze by to melo chodit i na PPC2002. Jinak o WM2003 a XDA1/MDA1 je na ce4you nekolik zminek, zkuste se podivat v diskuzich ...

PavelR.
Morte_ce4you (261)|4.1.2004 02:24
Tak jsem to vyresil upgradnutim na windows mobile2003 a uz to chodi bez problemu
Morte_ce4you (261)|26.1.2004 16:01
Tak uz to vim proč nefungoval tento program na ppc2002http://www.pocketx.net/ po te co jsem si naostaloval cestinu do WM2003 tak mi prestal take fungovat,po odinstalovani češtiny funguje zase bez problemu.
pelopones (95)|26.1.2004 16:19
taky jsem si s tímto prográmkem hrál a dopadl jsem stejně jako ty. Přišel jsem na to, že se fotka musí jmenovat jako kontakt, ale nepodařilo se mi rozchodit zobrazení fotky při příchozím volání. Jestli tomu co píšeš dobře rozumím, myslíš si ,že to je tím, že na MDA II jsou 2003 počeštěné ?
st.tom_ce4you (365)|26.1.2004 19:02
[QUOTE="NUNY"]taky jsem si s tímto prográmkem hrál a dopadl jsem stejně jako ty. Přišel jsem na to, že se fotka musí jmenovat jako kontakt, ale nepodařilo se mi rozchodit zobrazení fotky při příchozím volání. Jestli tomu co píšeš dobře rozumím, myslíš si ,že to je tím, že na MDA II jsou 2003 počeštěné ?[/QUOTE]

jak jsem jiz v teto diskuzi psal fotky musi byt v my documents v ram.
Morte_ce4you (261)|26.1.2004 20:35
JJ s fotkama neni problem vim jak se maji jmenovat i kde maji byt problem je v tom mam mda1 mel jsem PPC2002 po naistalovani cestiny se proste fotka nezobrazi pri prichozim hovoru jinak v programu je ta fotka videt.To same se deje i s WM2003 dokud jsem je mel anglicke tak vse behalo v poradku pak jsem nainstaloval cestinu a a fotky se pri prichozim hovoru opet prestali zobrazovat.Po odinstalovani cestiny zase vse chodi jak ma.Coz je skoda.
st.tom_ce4you (365)|26.1.2004 20:48
[QUOTE="Morte"]JJ s fotkama neni problem vim jak se maji jmenovat i kde maji byt problem je v tom mam mda1 mel jsem PPC2002 po naistalovani cestiny se proste fotka nezobrazi pri prichozim hovoru jinak v programu je ta fotka videt.To same se deje i s WM2003 dokud jsem je mel anglicke tak vse behalo v poradku pak jsem nainstaloval cestinu a a fotky se pri prichozim hovoru opet prestali zobrazovat.Po odinstalovani cestiny zase vse chodi jak ma.Coz je skoda.[/QUOTE]

Ja s timto programem mam taky porad starosti. Ted mi schazuje celej system. Mam dataphone II a po nainstalovani photo contacts mi pri zadani noveho tasku zamrzne celej system. Pokud photo contacts vypnu tak je vse ok. Jenze v pocketX nemaji jeste xda2....:evil: No ale jinak je fajn. Ten tragickej IA caller ID sel ze systemu hned...
Morte_ce4you (261)|26.1.2004 21:27
JJ ja uz jsem to vyresil hold nebudu mit cestinu v MDA i kdyz me to celkem stve.A jakou mate verzi Photo contactu? ja mam bohuzel jen verzi 1.0 treba s verzi 2.0 uz problemy nebudou i kdyz o tom pochybuji.Jinak IA caller ID se mi zdal taky mnohem horsi neni v nem ani moznost zobrazeni fotky pres cely display.