Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 20

Téma: Qtek 8310 & WiFi

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Mám takovej laickej dotaz, pořád uvažuju tad o tom přístroji a teď mě napadla jedna věc. A to, je možné se připojit na internet pokud připojím do PC WiFi kartu, viděl jsem něco šikovného do USB zástrčky, hodně podobné Bluthotu.. Představoval bych si to tak, že bych měl v práci na stolním počítači připojený ten WiFi modul a mohl bych serfovat s mobilem na netu...

PS: doufám, že nevypadám jako kretén...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

jde to, ale je potreba koupit neco, co se dokaze prepnout do Acces Point (AP) modu, pak je jednoduche k tomu pripojit cokoliv s Wifi...pokud to AP mod nema, tak je potreba bud nastavovat IP adresu (v 8310 pres registry), nebo by to automatiku mohlo umet pres sdileni internetu, co je ve windows, ale to presne nevim...

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Takže jestli tomu dobře zorumím, tak to musí mít funkci "přípojného bodu" ak si na mobilu najdu signál jako klasického připojení na síť..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

jojo, to je ta jednodussi varianta

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Milinek
    Takže jestli tomu dobře zorumím, tak to musí mít funkci "přípojného bodu" ak si na mobilu najdu signál jako klasického připojení na síť..
    Já si třeba vystačím i s wifi kartou co je napevno v notebooku a žádný režim Acess Point nemá. Nastavým tam na ní "ad hoc" (dočasné síťové spojení mezi dvěma rovnocennými prvky), LAN síť nechám nasdílet i pro tuto wifi síť (které prostě nadatluju nějaké libovolné IP adresy), nastavím správně ActiveSync a frčím,.... až na záchodě, nebo na balkóně.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

no a proč si jenom nekoupíš kabel USB s mini konektorem,v práci nenainstaluješ Activesync, připojíš Qtek a můžeš taky serfovat :sarcastic:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

jak serfujete pres AS a WiFi??? vzdyt to nejde, nebo se pletu? pres AS to musi byt vzdy pres RAS a ten jede pri synchronizaci...

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Citace Původně odesláno od kubisz
    jak serfujete pres AS a WiFi??? vzdyt to nejde, nebo se pletu? pres AS to musi byt vzdy pres RAS a ten jede pri synchronizaci...
    Mohl bys mi to popsat trochu blíž?A na co kupovat kabekl, když je v příslušenství??

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Citace Původně odesláno od Bohumil Stejskal
    no a proč si jenom nekoupíš kabel USB s mini konektorem,v práci nenainstaluješ Activesync, připojíš Qtek a můžeš taky serfovat :sarcastic:
    Sory, předtím jsem ositoval někoho jiného.. Chtěl jsem odpověd od Bohuša..

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

no aby si měl jeden kablík doma a jeden v práci a nemusel ho sebou tahat ne :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od kubisz
    Sorry, máš pravdu. AS není vůbec potřeba.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Citace Původně odesláno od Bohumil Stejskal
    no aby si měl jeden kablík doma a jeden v práci a nemusel ho sebou tahat ne :yes:
    Jo takhle... :-)) No tak to jo a jakop co telefon připojim, respektive přihlásim?? Můžeš to napsat trochu podrobněji?

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

no zapojíš telefén do USB kablíku, Active sync nainstalované na PC ti PC a Qtek sesynchronizuje a Qtek bude s PC sdílet internetové připojení, takže budeš na něm moct serfovat nebo mít zaplé třeba ICQ :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Super, přesně to jsem potřeboval slyšet....!!!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Já zase moc nechápu, když to připojíš kabelem, tak proč neserfuješ rovnou na počítači - na telefonu je to přecejenom dost nepraktický, ne?

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Qtek 8310 wifi a 2 routery
    Od pavel83 v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 24-02-2007, 20:06
  2. qtek 8310 EDGE,GPRS,WiFi
    Od baronm v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 06-09-2006, 10:14
  3. Qtek 8310 & Wifi soft.