Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: USB TV tuner

Jackman_ce4you
    Guest

Dotaz, možná blbej.
    Když mám na A730 kabel a USB vstup nemohl bych tam připojit USB TV tuner a mít tak v pda tv + radio ? Našel jsem si takovej pěknej :-) Co vy na to ?Dík. J.

http://www.nejlevnejsipocitace.cz/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=10244

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Neexistuji ovladace takze bohuzel :no:
    Jedine co ti zbyva je koupit si TV modul do CF nebo SD slotu.

Jackman_ce4you
    Guest

No, toho jsem se bál!! Jo jasně TV do slotu je možná, ale zatím jsem našel jen analog a ne DVB-T. Pokud někdo objeví ...... jinak dík za info.

Jackman_ce4you
    Guest

Teď jsem se vlastně pořádně podíval na text k tomuhle aparátku a přikládám ho. Cituji:
    MSI MEGA Sky 580 je externí digitální TV tuner pro příjem pozemního digitálního (DVB-T) vysílání.S MEGA Sky 580 můžete sledovat televizní vysílání, nahrávat si pořady a poslouchat FM rádio.
    A teď přijde ta zajímavost:
    Podporovány jsou operační Windows 2000, XP a MCE. Já se ptám, co je toMCE ? Není to náhodou náš oblíbený operační systém v PDA ??
    Co vy na to ?? Jackman

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

MCE = Windows Media Center Edition (oklesteny XPcka s podporou medii)

Jackman_ce4you
    Guest

No a jsem chytřejší, dík. Ale zase se mi neulevilo

Podobná témata

1. GPS Tuner 6
    Od Docent v sekci Ostatní využití GPS
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-05-2009, 21:29
  2. TV-tuner
    Od dieegoo v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 14-01-2007, 11:52