Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: VISOR - PORUCHA

Guest

Prosim o informaci zda nekdo ma zkusenosti s opravou PDA Visor DeLuxe fy Handspring, Po zarucni dobe se projevila zavada - porucha napajeni - Visor vydrzi s novymi bateriemi cca den neb dva, kontaktoval jsem jak prodejce (Datart) tak distributora (czech data systems) , ale opravy se NEPROVADI !!! pouze vymena kus za kus - neni problem u zaruky, ale po zaruce se musi zaplati cca 4500 Kc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takze i kdyz muze byt zavada banalni je nutna cela vymena - a cena za tuto sluzbu je zavratna ! prosim o jakoukoliv radu, odpovedi smerujte prosim na mail : oravski@volny.cz, Dekuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Sice Vam moc nepomuzu, ale tato praxe je bezna pravdepodobne u VSECH kapesnich zarizeni. Mne se kdysi davno porouchal HP 620LX 3 dny pred koncem zaruky. Volal jsem tam a rekli mi, at s tim rychle prijedu, protoze po zaruce se opravy neprovadej, a ze mi muzom maximalne prodat novej kus s 30% slevou...

Nováček
    Registrace
    Jun 2002

Co vim tak jedinej kdo to opravuje je COMPAQ ... delaj to modularne ... u HP nepripada v uvahu ... vydels to LXko nekdy rozebrany je to 4-vrstvej plosnej spoj s vysokou integraci ... tohle NEJDE OPRAVIT ... ... a pak ten visor to je jednoduchy ... tohle je efekt stejnej jako u III-palmu ... stejnej hw ... a tezko to opravit ... rekl bych ze jste se vy (nebo nejaky HACK v HACKMASTERU) pokusil pretaktovat procesor, coz se u VISORU nedoporucuje a nesmi (vzheldem k pouzitemu napajecimu clanku - baterky), protoze tam neni pojistka na vysi odberu (ktera je zel jen u V-ovejch palmu, teda tam sem ji objevil dyz sem ho overclockoval na 66Mhz), ktera spina v nebezpeci poskozeni jisteho tranzistoru teplem (nejsem si jistej jestli de o FET technologii ale dozajista je vysoke integrace a je to polovodic coz znamena ze teplo je peklo) ... no a ten se vam spalil ... teoreticky vubec nevim k cemu tam je, ale rek bych ze tam je bud ted je safr velkej vodpor ta spalena soucastka, a nebo to bylo jenom naky zarizeni pow-managmentu (coz je pravdepodobnejsi) ... kazdopadne spravit se to DA.Bohuzel jen se stejnym zarizenim ktere ma toto v poradku, anebo s tim tranzistorem ... a rek bych ze tak jako tak to na tech 4500 urcite vyjde ... navic ted prodavaj PLATINUM na servru palmpc.cz dost levne ... 6000 bez DPH ...

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 09-12-2008, 19:53
  2. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 11:10
  3. porucha mikrofonu mio a701
    Od lemiks v sekci Mio
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 21-08-2008, 20:54
  4. Porucha GPS ????
    Od gm_ce4you v sekci Obecné problémy