Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 62

Téma: MIO ROM R64 a A2DP

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

TO SILVERHAND:
    Mno tak staci napsat u navodu "NA VLASTNI NEBEZPECI" + "MOZNA ZTRATA ZARUKY" atd. a je to Jak je to treba na Siemensmanii a jinych serverech s navodama na hrabani do mobilu Kdyz si nekdo odpali foun je to jeho boj, jasne byl upozornen hned ze zacatku Jinak neverim ze uz to ten tvuj kamos nutne musel brat do servisu:/ Pokud si hrajes jenom s ROMkou (MSFLSH50 partition) tak to jde prece vzdycky preflashnout Opravte me nekdo jestli se mylim

PS: Svuj mail jsi tady nemel vubec davat to je univerzalni blbost! Tak pro priste at vis jak to muze dopadnout
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

No ludia su rozni, mozes aj kazdy 2 odstavec pisat NA VLASTNE RIZIKO, aj tak nepochopi, a ked nastane problem, zacne obvinovat. Ale sme dospeli ludia, zodpovedni sami za seba, no nie? Nikto dotycneho do experimentov nenutil, sam siel do toho dobrovolne. Ci si bol alebo nebol vedomy rizika, to je jeho osobny problem.

Dalsia moznost je, ze spominany problem mozno aj bol opravitelny, len dotycny nebol v stave vyhladat si na to riesenie na forach alebo v Googli. Aj ja sa pravidelne stretavam s pripadmi, ked sa clovek na nieco spyta co uz bolo 5x zodpovedane vo fore o jeden klik vedla.

Ani s tymi mailami to nemusi byt take zle, vzdy sa da prinajhorsom zmazat a ignorovat.

Nováček
    Registrace
    May 2006

2hawkens: a ty si vazne tak naivni, ze si myslis, ze se neco takovyho opravdu stalo? ze to tu tak zbytecne rozebiras.. to je jen vymluva aby sem nemusel davat zadnej navod jak to rozchodit

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

Klidek lidi kdyz to semka SilverHand nechce dat tak at si to necha nebudem se tady kvuli tomu hadat to stejne nema zadnej smysl

TO SILVERHAND:
    Co treba poslat ten navod me a ja ho nekam hodim a napisu tam treba "autor neznamy" a je to nikdo ti nic psat nebude

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

S Miom by som bol fakt opatrny. Fakt je ze hardwarovo sa mozno neda moc pokazit, ale staci chybne prepisat bootloadre a nemas ako nabotovat - to nie je take lahke ako napriklad na PC ze mas viac alternativnych moznosti ako nabootovat a opravit boot systemu.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

Ale klidek Kdyz se hrabes jenom v partition, ktera je na Wokna, tak nemuzes nic podelat Nevim kterej blazen by se hrabal v bootloaderu, g3ipl, msipl atd. Problem BT je prece jenom v ovladacich, takze nevim, co by kdo delal v UBootu

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

No v tomto ja tapam, ako som spominal, nepoznam strukturu ako funguju zariadenia zalozene na Windows Mobile, ktore casti su vo Flash ROMke a ktore v inej pamati.

Ale zda sa ze sa blyska na lepsie casy. Predbezne na tomto fore

http://www.fourpages.co.uk/mioA701/viewtopic.php?t=1516&highlight=

prispevok z Posted: Tue Nov 21, 2006 2:04 pm. Stahol som si to CAB-ko, kedze sluchadla som nechal v robote, zajtra odskusam. A uz len samotny fakt ze Oki uz ma par dni v rukach BT sluchadla mi dodava istotu, ze rozlusknutie tejto sracky je vyslovene otazka casu a skor ci neskor to bude.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

.....

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Tak som si vyskual ten Wicomm stack a prekvapivo instalacia funguje, dokonca si aj najde BT device a funguje aj sparovanie. Bohuzial "connect to device" uz nejako neposlucha, takze gol sa nekona, zastal som tesne pred brankou. Ale aj tak som bol prekvapeny ze vobec nejako to funguje.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

TO SILVERHAND:
    To vypadalo jako bys chtel neco napsat No nestid sa

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Mno problem v ovladacich......myslis, ze kdyz budes mit v compu USB 1.0 a das tam nove ovladace, tak ti vznikne USB 2.0? A to ze bezi WidComm 1.7.1 je sice super, ale podle me to nepomuze vyresit A2DP na MIO, protoze FileTRansfer a DUN, PAN jsou vsechno profily tvorene softwarove a tudiz jdou napasovat na jakkejkoliv trochu standartni BT chip. Proto fungujou i na MIO. Ovsem A2DP vyzaduje vysokou rychlost prenosu dat po BT a podle me toho ten CHIP v MIU neni schopen...bez vnejsiho zasahu...proto to zlobi, presneni receno neni stabilni ten prenos a pada. Me sice po ty uprave jede, ale taky to udela jednou...dvakrat...ctirikrat za CD. Jak rikam nekdo musi prepsat ovladace a to tak aby vyresil tu nestabilitu prenosu tim, ze BT chipu pomuze komunikovat na vyssi prenosove rychlosti pri A2DP profilu. Podle me jde chipu "prihrat jina specifikace prenosu", nevim jak ale urcite je programovatelnej........doufam ze OKI rulez, na me je to uz moc vysoko....

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Praveze Oki napisal tu http://www.fourpages.co.uk/mioA701/viewtopic.php?t=963&highlight= ze identifikoval BT cip a ze taky isty je aj v Dell Axim X50. Prave to ma viedlo k vyssie napisanej uvahe: Mio a Axim maju rovnaky procesor, rovnaky typ zariadenia, rovnaky OS a rovnaky cip. Ja som skusal A2DP na Dell Axim, priznam sa neviem uz upne presne ci X50 alebo X51 a na nom to fungovalo 100%. Samozrejme, ak nastane skipp tak raz za 2-3 skladby to vobec nie je problem, to sa da v phode prehryznut.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Všera jsem do noci experimentoval s mojím nastavením A2DP a podařilo se mi vylepšit ten úplně původní postup od XDA developers.

Zkusil jsem totiž jednu věc a to, zdali ty výpadky nejsou způsobený ještě něčím dalším. A přišel jsem na to, že těch výpadků je mnohem víc, když nastavíte processor na nižší výkon. Takže jsem se jal hledat, jak to vylepšit při maximálním výkonu. Přenastavil jsem používaní toho modulu na singlethread, což do jistý míry znamená, že v případě 2jího přistupu k A2DP bude znát jisté zpoždění, ale zase kdo by poslouchal hudnu a zároveň nčo jiného.Zároveň jsem mu zvýšil prioritu zpracování. Dál jsem zkusil také jinej, málo náročnej přehráváč MP3 a to GSPlayer. Hrclo to hned na začátku jednou a pak zhruba hodinu ani ťuk )))) Musím tam ale projít ještě pár věcí, který by mohli pomoci. Taky se tím nastavením trochu zlepšila kvalita hudby a hlavně konečně když jsem poslouchal hudbu, tak se mi to přeplo na HANDS FREE a zase vrátilo zpět po uikončení hovoru. Před tím jsem to vždy musel znova vybrat. Nebude to úplně 100% bude asi hodně záležet na tom jak moc máte zatíženej systém a co všechno Vám tam běží, ale s tím už se nic neudělá a doufejme, že tak za měsíc dva už bude mít OKI něco lepšího.

Takže i když jsem řekl že už tomu nebudu věnovat ani minutu, tak bych chtěl dva tři dobrovolníky, který by byly ochotný to se mnou prubnout. Na OKIho ROMce, se mi to nepodařilo rozběhnout, ale na ofiko R65 jo. Čili jestli budu mít čas teď o víkendu, moje dverka má roční narozky, tak bych zkusil udělat instalátor kompletní, aby to nebylo tak složitý i pro méně zkušené živatele. Pak bych sem hodil ten instalátor a chtěl bych aby to někdo prubnul na R65 ofiko. Ale po čistým HARD-RESETU, čili zálohovat data a pak si je tam vrátit.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

TO SILVERHAND:
    Hmm to vypada dobre Nechtel bys treba napsat OKImu na cos prisel? Myslim ze mu pomuze kazda zkusenost Jinak ja zadnej BT headset nemam (nepotrebuju ) ale tak tedka by se mi hodil... bych to prubnul at uz se to konecne vyresi
    PS: zkousel jsi to na OKIho Plus verzi nebo Basic?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ja to nezkousel na ty R20 ale R14.....
    jinak s OKIm jsem v kontaktu prez mail a mIRC, vsechno vi, ale shodli jsme se na tom, ze touhle cestou to nepujde do nekonecna, ze je potreba se tim zabyvat z ty strany kterou jsem popsal drive. A to uz je pro me mooooc jinde...

Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. A2DP na n30
    Od drozi_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-06-2008, 17:48
  2. MDA III s WM5 a A2DP/BT stereo
    Od Nesli v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-08-2007, 11:22