Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact – nefunguje zvuk

UnionS8 (61)|4.10.2006 16:28
Ahoj!
Včera mi přestal fungovat zvuk u Compacta. Ale takovym podivným způsobem. Zařízení je úplně tiché a hluché. Nefunguje ani reproduktor, ani mikrofon. Jediné, co vydává zvuk je vyzvánění při příchozím hovoru.
A když připojím sluchátka (ne hands free – tu nemůžu najít ;) ), tak si můžu normálně pouštět MP3, moviečka, apod. Všechno je slyšet, ale pouze do sluchátek!
Nevíte někdo, čím by to mohlo být? Připadá mi, jako že někde zůstala viset informace, že mám stále jakoby zasunutá sluchátka...
Dík za radu
Štepán

:edit: Samozřejmě i po soft resetu...
atomion (1159)|4.10.2006 16:31
Tato rada tu už byla a tak se jí pokusím přetlumočit :)
Vemte třeba stylus a zašťourejte s ním ve zdířce pro jack. Možná je tam zeske "klapka" která zařízení signalizuje, že jsou sluchátka připojena. Mohlo by to poct ;)
ElSoft (1244)|4.10.2006 16:42
lepší je přímo několikrát zandat a vyndat konekor sluchátek
UnionS8 (61)|4.10.2006 16:42
No né!:D Díky: Opravdu jsem do zdířky šťoural - tohle byla první věc, co mě napadla (no dobře, jedna z prvních). Ale asi málo a netušil jsem, že v tom mám pokračovat, když to zprvu nepomohlo. Už to funguje... Děkuju

(Vyndavání, zandavání nepomohlo...)
sejra (115)|4.10.2006 18:28
Tu radu co tu byla sem psal ja.. :-D Presne to se mi stalo..Uz sem hledal zarucak a byl sem celej posranej..potom me napadli sluchatka, zacal sem s konektorem kroutit a hle...ono to slo.. :-D Zpusobuje to pritlacna pruzinka (jak se zandaj sluchatka, tak zobacek odklapne), a ta se zasekava.. tot vse :-D
zdenpok (207)|14.10.2006 11:04
Díky chlapi, měl jsem stejnej problém a díky vám ho vyřešil! Je potřeba opravdu pořádně šťourat, chvíli to trvalo, ale povedlo se!:))
maraaaaa_ce4you (5)|22.3.2007 22:47
Nejraději bych vás vynesl do nebes, pánové!!!! Děkuju za vaše rady! Super!!!
Petulin (6)|17.7.2007 11:11
Diky chlapi, pomohlo to. Sice jsem napred udelal hard reset a teprv potom hledal tady, ale coz, alespon mam v milashkovi uklizeno :D
raven13 (14)|27.10.2007 14:28
Díky moc, měl jsem stejnej problém...stačilo párkrát zasunout a vytáhnout sluchátka a už to jede.