Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

wifi, internet a E2C

scerba (49)|1.10.2006 13:25
na zacatek uvedu s cim se pripojuji. FSC c550.

doma mam internet, ktery si sirim dal po byte pres wifi.
na pda se pripojim k siti pres E2C a ICQ mi normalne funguje. ale na internet se pres explorer nedostanu. pise mi to: "Nelze navázat připopjení. Nelze se pripojit. zajistete, aby vas telefon byl zapnut a spravne nastaven, dale overte, ze pozadovana sluzba jse dostupna." kdyz chci nejak upravit pripojeni E2C, tak po me vyzaduje zadaní vytaceneho cisla. predpokladam, ze se me snazi pripojit pres modem, ktery nemam. jak mu mam dat najevo, ze se chci pripojit pres wifi. nejvice me udivuje ze ICQ jede bez nejakeho nastavovani. urcite v tom bude nejaka blbost, ale zacatenik jako ja si toho nemusi vsimnout :)
dik za rady
beecher (9270)|1.10.2006 13:50
\windows\welcome.exe
scerba (49)|1.10.2006 13:55
to jsem zkousel. zkalibruju si displej, nastavim casove pasmo, pohraju si s kalendarem, preskocim heslo a jsem tam kde jsem byl
roman. (10)|1.10.2006 20:49
Něco podobného (nebo i stejného) jsem taky řešil, viz https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=16734. Stejně tak pro Tebe může být zajímavá informace zde https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=15239&fi=70. Dej vědět, jak jsi dopadnul.
scerba (49)|2.10.2006 16:39
dik, na ty stranky jsem vubec nenarazil a vyresily muj problem.
provedl jsem HR, zobrazila se zalozka bezdratove site, pripojeni bez problemu.

E2C nepouzivat !!!
Vlastislav Šťastný (275)|2.10.2006 17:03
Já mám taky s E2C tu nejhorší zkušenost. K WiFi jsem se připojoval bez problémů. Pak mi to samozřejmě nedalo a zkoušel jsem, co umí E2C. Nakonec jsem musel udělat HR, abych se vůbec někam zase připojil. Teď mi ale řekněte, proč taková "věc" vůbec existuje?
hide007 (34)|3.10.2006 15:00
E2C mi bez problému funguje. Internet, ICQ, pošta všechno. Asi bude problém jinde. :D
yndor (222)|3.10.2006 15:14
To neni pravda, problem je v E2C - to je IMHO jednoznacne prokazano.
Pokud vim, to je jedna z hlavnich zasad bezproblemoveho pouzivani Looxe: nikdy nespoustet E2C - a kdyz uz se omylem spusti, pouzit hardreset.
Dokonce se doporucuje pro jistotu smazat i vsechny shortcuty na E2C ;)
Kdyz ti to zatim funguje, bud rad... ale vetsina lidi to stesti nema a zda se, ze to neni jejich vina.

Btw - me to nahodou taky fungovalo, ale pripadalo mi to zbytecne.
hide007 (34)|3.10.2006 15:23
Mě to funguje už asi od ledna a žádný problém.
Erikt68i (266)|3.10.2006 21:12
Já ho taky naprosto úspěšně používám celý rok a bez problému - pouze po testech s PocketLan se nějak tyto programy pohádaly a musel jsem to řešit obnovou ze zálohy. Možná ale, že funguje spolehlivě jen proto, že jsem si za body za Looxe718 koupil profi verzi a nepoužívám žádný jiný soft pro komunikaci?
PatrikL (383)|3.10.2006 21:38
Mne tiež funguje bez problémov, ale aj hitchhiker má svoje čaro ;)
weszter (231)|3.10.2006 21:45
no já osobně jsem E2C zkusil, dostal se do momentu, kdy mi nešlo zapnout wifi, chovalo se to divně a kdesi cosi, nešlo opravit, pak jsem to nějakým záhadným způsobem opravil a pak se to celý ještě jednou zopakovalo, protože jsem si říkal, že přece nejsem trotl a že na to přijdu...
a tak se doma, v práci i na různých hotelech, kde občas porůznu bydlím, připojuji prostě pomocí systémových nástrojů. asi to není tak pohodlné, ale vím, že to funguje... E2C je možná dobrý software, ale mně prostě zlobí :(
pslany (130)|4.10.2006 06:46
profi E2C pouzivam od lonskeho podzimu bez jedineho problemu, asi to bude tim, ze jiz mam vychytanou svoji sadu aplikaci, ktere potrebuji a dale NEEXPERIMENTUJI
hide007 (34)|4.10.2006 07:48
No je fakt, že mám taky profi verzi, koupil jsem ji za ty body co byly u LOOXe. :sarcastic:
Jak povídám. Žádný problém. :D
yndor (222)|4.10.2006 08:11
Nechci bejt destruktivni, ale jak uz jsem rikal - pred nakupem E2C "Pro" neni spatny si procist tohle.
cyrilsvet (56)|4.10.2006 12:42
Taky se pripojim (uz po nekolikate) - upgrade a placena verze (za body) E2C funguje bez problemu. Pamatuji jak jsem vzdycky mel problemy prechazet s wifi na GPRS apod. na svem iPAQu a ted s E2C je to jednoduche a funkcni. Profily lze navic snadno naeditovat dopredu v textovem editoru (XML soubory), kopirovat a zalohovat...a nemusim to delat pres backup jako predtim.