Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: SE V630 a Acer n50 premium

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

tak jsem zjistil že na novem mobilu od se v630 mi bt už nepadá jak na předešlfem mobilu nokia 6021 a se t630 a to že nepoužívám dialup ale dolší rozhrani ktere nabizí se v630 nebo k 610i a je i rychlejší takže všichni majitele aceru 50 premium jestli máte možnost taj to vyzkoušejte mě to funguje a jsem zpokojený.zatím.a to rozhrani to totiž nokia a t630 nenabizí a to je možna řešení problemu padaní bt při netu.budu to zkoušet dál
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Já bych to spíše viděl na problémy firmware u jednotlivých mobilů. Připojuji se přes SE Z600 (T 610 ale véčko) a někdy jsem byl připojený třeba několik dní bez jediného výpadku a někdy se to kouslo třeba 2x běhěm půlhodiny. A u Nokie jsou problémy s firmware známé. Jak mi říkal bývalý šéfredaktor časopisu Mobil, že mu připadá, že všechny novinky Nokie jdou do prodeje ve fázi beta a postupně je teprve dolaďují. Můžou si to dovolit, protože je to Nokia. Vzpomeňme i známé a zde mnohokrát probírané problémy s Nokii 6230, kterou si hodně lidí koupilo kvůli EDGE.

Ale jsem rád, že ti hračky konečně fungují k tvé spokojenosti.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

zatim funguje na rozhrani PAN network access point a ne na dialupu a možná tam je ten problem padani bt u aceru budu to zkouset dál tak měsíc aby se z toho dalo něco vyvodit nějaké závěry týka se to SE V 630

Podobná témata

1. Acer N50 Premium + CF BT
    Od Griffin_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 15-05-2007, 20:33
  2. Acer n50 premium a WIN 5
    Od cristos_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-10-2006, 13:40
  3. Bluetooth GPS a Acer n50 premium
    Od deyv v sekci Acer