Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SE V630 a Acer n50 premium

ladin2 (57)|1.10.2006 08:28
tak jsem zjistil že na novem mobilu od se v630 mi bt už nepadá jak na předešlfem mobilu nokia 6021 a se t630 a to že nepoužívám dialup ale dolší rozhrani ktere nabizí se v630 nebo k 610i a je i rychlejší takže všichni majitele aceru 50 premium jestli máte možnost taj to vyzkoušejte mě to funguje a jsem zpokojený.zatím.a to rozhrani to totiž nokia a t630 nenabizí a to je možna řešení problemu padaní bt při netu.budu to zkoušet dál
Zdenek Malinsky (9781)|1.10.2006 10:04
Já bych to spíše viděl na problémy firmware u jednotlivých mobilů. Připojuji se přes SE Z600 (T 610 ale véčko) a někdy jsem byl připojený třeba několik dní bez jediného výpadku a někdy se to kouslo třeba 2x běhěm půlhodiny. A u Nokie jsou problémy s firmware známé. Jak mi říkal bývalý šéfredaktor časopisu Mobil, že mu připadá, že všechny novinky Nokie jdou do prodeje ve fázi beta a postupně je teprve dolaďují. Můžou si to dovolit, protože je to Nokia. Vzpomeňme i známé a zde mnohokrát probírané problémy s Nokii 6230, kterou si hodně lidí koupilo kvůli EDGE.

Ale jsem rád, že ti hračky konečně fungují k tvé spokojenosti. :)
ladin2 (57)|2.10.2006 22:12
zatim funguje na rozhrani PAN network access point a ne na dialupu a možná tam je ten problem padani bt u aceru budu to zkouset dál tak měsíc aby se z toho dalo něco vyvodit nějaké závěry týka se to SE V 630