Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SMS - zvláštní úkazy

M66 (116)|30.9.2006 08:18
Dobrý den,
zdá se, že u MIO A701 mám nějaký problém s SMS. To, že se třeba jedna SMS odeslala současně vícekrát se prostě vyřeší tím, že se aplikace uzavře až po zobrazení "zpáva odeslána". Ale stávají se i další záhady:
- nedávno jsem dostal od dvou lidí (jsou v adresáři) SMS a na konci byl doplněn jakýsi podpis ve tvaru naprosto nesouvisejícího jiného jména z adresáře. Něco jako: "bla-bla-bla (Prochazka/Auto Jarov)". To v závorce se tam prostě nějak připojilo, pokaždé jiné jméno.
- od přítelkyně jsem se dozvěděl, že ji ode mne příjde třeba SMS, ale chybí u ní konec (původní délka třeba 400 znaků), ale současně jí přijde i nějaká stará SMS, kterou jsem ji zaílal už před týdnem. Ta "bonusová" je ve ze složky "odeslané", mažu to jednou za čas. Je to nepříjemné, zvlášť kdy by se stalo, že se někomu odešle SMS, kterou prostě nesmí číst :? .
Napadá někoho něco?
Díky.
martinstraw (2)|2.10.2006 18:26
Zdravím Vás!

Ja používam A701 už vyše mesiaca a zmienený problém u mňa zatiaľ vďakabohu nenastal... Ale môžem poradiť jednu vec - máte v adresáti pre outlook mená? Podla toho co ste písal to vypadá akoby dohadzoval záznamy z tohto adresára...

Ak nie - robí Vám aj iné problémy? Možno /zcela urcite/ pomôže reinstal operačného systému. Ale možno stačí preinštalovať applet pre telefón - pretože je to v podstate samostatná aplikácia integrovaná do systému... Ak to robí od novoty, naozaj odporúčam túto aplikáciu nainštalovať znova...

PS... Ako vymazať Číslo z telefónneho zoznamu, bez toho aby som ho zmazal zo sim? Pri vytiahnutej sim mi to nechce dovolit... :-(


Hodně zdaru.... MartinStraw
M66 (116)|5.10.2006 07:30
Díky za radu. Ale jsem z toho trochu jelen. Reinstalu OS (mám pořád R45) se bojím jak čert kříže :O . Mohu poprosit o vysvětlení některých věcí?
- adresář pro outlook...? Jména mám prostě v kontaktech a v outlouku v NB, která mezi sebou synchronizuji. On je tam ještě nějaký jiný, nebo nějaká volba přiřazení? Že to připíše za SMS něčí jméno (většinou kontakt na autoservis, asi nějaká telepatická upomínka, abych se objednal na prohlídku, zrovna mi auto začalo psát, že se už blíží ;) ) se stává třeba u oznámení od O2 o nepřijatém hovoru. A 1x se to stalo i u normální.
- co je ten applet pro telefon? Kde ho když tak najdu?
Díky. A omlouvám se za stupidní dotazy, jsem fakt jen uživatel...