Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

emaily mi porad nejdou

GROOVEMAN_ce4you (95)|16.12.2003 09:37
asi jsem blbej, ale mohl by mi tady nekdo napsat presny postup na aktivaci postovniho uctu tak, at konecne na svuj ipaq prijimam emaily i v terenu..

mam 2210, winmobile2003cz,SE T610, eurotel GPRS DATA NONSTOP,grooveman@seznam.cz,
na desktopu mam klasicky pop3.seznam.cz a smtp.seznam.cz ale na tom ipaqu to stale nejede
prijimat jeste jo, ale jen casti emailu... ale odesilat vubec!!

porad mi to pise
""spravce systemu: neplatny prijemce zpravy"":dead:
PavelR. (2184)|16.12.2003 09:44
[QUOTE="GROOVEMAN"]asi jsem blbej, ale mohl by mi tady nekdo napsat presny postup na aktivaci postovniho uctu tak, at konecne na svuj ipaq prijimam emaily i v terenu..

mam 2210, winmobile2003cz,SE T610, eurotel GPRS DATA NONSTOP,grooveman@seznam.cz,
na desktopu mam klasicky pop3.seznam.cz a smtp.seznam.cz ale na tom ipaqu to stale nejede
prijimat jeste jo, ale jen casti emailu... ale odesilat vubec!!

porad mi to pise
""spravce systemu: neplatny prijemce zpravy"":dead: [/QUOTE]

... musite pouzit smtp vaseho ISP (tj. v tomto pripade operatora):

Eurotel: smtp.etmail.cz
T-mobile: smtp.t-email.cz

PavelR.
Pavel Koza (4761)|16.12.2003 09:46
Prevzato ze stranky Eurotel:

Nastavení serveru pro odchozí poštu (SMTP server)
* Eurotel doporučuje nastavit adresu serveru ve tvaru smtp.etmail.cz (SMTP server).
* Posílání pošty přes jiné SMTP servery nemůže společnost Eurotel zaručit.
r.o.m.i (23)|1.3.2004 19:27
zdravím
Tak opět si nevím rady :oops: Nejde mě odeslat pošta. Mám nastaveno smtp.etmail.cz, pro normální eurotel go, a nic:evil: pročetl sem tady všechny diskuze, ale podobnej problém sem nenašel. zkoušel sem použít i zabezpečení přihlašování atd. ale bezvýsledně. A je normální že to pokaždé ztahuje všechny emaily ze serveru? díkec
PavelR. (2184)|2.3.2004 07:59
[QUOTE="r.o.m.i"]
A je normální že to pokaždé ztahuje všechny emaily ze serveru? díkec[/QUOTE]

... pokud nemáte nastaveno jinak tak pošta se synchronizuje podobně jako PIM databáze - tj. připojíte se k účtu, nové zprávy se stáhnou do PDA, ty které jste odstranil se smažou atd. Pokud jste před tím již nějaké stáhnul, tak ty se znovu nestahují ...

PavelR.