Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 35 z 35

Téma: Nová verze 1.3.0.0

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Mám zajímavý poznatek s instalací BOR 1.3. Po instalaci na HP 6515 se mi zneviditelnil DYNAVIX. V PDA na kartě sice zůstal, ale nešel žádným způsobem spustit, protože zmizela ikonka z nabídky start a nebyla ani v programech. Asi to je tím, že oba programy používají téměř stejný způsob instalace a na kartu se zvlášť nainstaluje spouštěcí soubor 2577, který nahradil ten samý soubor Dynavixu. Pomohlo až to, že jsem Dynavix odinstaloval z SD karty a nově ho nainstaloval na miniSD. Kdybych ale neměl PDA se dvěma paměťovými sloty, tak bych asi oba programy nemohl na jednom zařízení používat. Máte někdo podobnou zkušenost?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Pomoc je jednoducha.... holt ho nebudes spoustet ikonkou ale najdes si na pametovy karte primo dynavix.exe (treba pres file explorer) a spustis
    Najdes ho na pametovy karte ve slozce: dynavix/bin/dynavix.exe a BORa si nechas treba na ikonku klasicky... zalezi co vic vyuzvas.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

A take neni samozrejme nic tezkeho vytvorit si zastupce manualne znovu.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Zdravím,

BOR demo jsem si zakoupil v první verzi a byl jsem zklamán od instalace přes aplikaci. Již teď ve verzi 1.3.0.0 jsem o 90% více nadšen a musím říci, spousta věci se vylepšila. Při navigaci prahou má BOR hodně navíc než TOMTOM.
    Ale musím také zkritizovat hlasovou navigaci při výjezdu, výjezdu na dálnici nebo při normálních odbočkách mi navigace hlásí "mírně vpravo/vlevo", dalo by s tím něco dělat?
    Jinak jsem MOC spokejen, jen tak dál.

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Novinka - souradnice nesedi s mapou! Nevim, kde je problém, ale cim dal casteji se mi stava, ze se BOR po zapnuti dlouho nechce spojit s GPS modulem (Adapt), resp. nenachazi polohu. Pokud sleduji okno "info o GPS", tak v okamziku, kdy se sedive pruhy indikujici signal jednotlivych druzic zmeni na modre, slysim hlasku "nemam signal", pak 2-3x zmena sediva/modra a uklidneni. Po prepnuti na mapu ovsem zjistim, ze ackoliv jsou souradnice spravne (kontrola s dalsi GPS), pozice na mape cca o 200-300m nesedi.Obvykle se po ujeti par km srovna.Co s tim?

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Nová verze PocketKIM 4
    Od pekro v sekci PocketKiM
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 24-07-2006, 13:07
  2. Nová verze PocketKIM
    Od Martin F._ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-02-2004, 17:36
  3. Nová verze ROM k MDA