Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HW Reset

Kavar (9)|6.9.2006 18:37
Jan na MDA Variu od T-mobile udělám HW reset? A co to má za následek. Nechodím i synchronizace a všude radí udělat reset. Jsem začátečník a tedy nevím jak. Poradí někdo. Prosím. ( snažil jsem se hledat v diskusích, ale tady něco najít to je fakt síla tak se nezlobte že otravuju s takovouhle prkotinou) K.
K4N3C_ce4you (48)|6.9.2006 19:15
Kazdy nekdy zacinal :) Vzdyt se nic nedeje.. Podrzis dve bocni horni tlacitka (defaultne comm manager a voice records) + podrzis tlacitko soft reset na boku.. Jakmile ti zcerna obrazovka potvrdis formatovani zelenym sluchatkem :)
beecher (9270)|6.9.2006 19:26
A kazdy kdo zacina, by si mel precist manual dodany k zarizeni a na hlavni strance ce4you rubriku Zacinate? Ctete... ;)
Kavar (9)|6.9.2006 19:27
Jasně. A co se stane se softvérme uvnitř ROM od T-mobile zůstane tam a co nastevení a kontakty které tam mám uložené? K.
beecher (9270)|6.9.2006 19:49
Vami nazvany HW reset, presneji receno hardreset provadi uvedeni zarizeni do stavu, ve kterem bylo zakoupeno... Dusledky si asi domyslite sam...

Pro vsechny pripady: Cesky manul, sice k QTek 9100, ale to je "totozne" zarizeni jako MDA Vario...
Kavar (9)|12.9.2006 20:53
Návod na HW reset mi moc nepomohl (pokaždé se restartoval je Sw) . Po krátkém pátrání jsem zjistil že HW reset je možno udělat pomocí ikony "vymazání paměti" v systémovém nastavení. Přesto díky všem co se ozvali. K.