Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Database Explorer

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Database Explorer je jednoduchý správce a editor databází zabudovaných v systému. Systém si do těchto databází ukládá různá nastavení, nastavení e-mailového klienta (Pocket Outlook) včetně příloh a e-mailových zpráv apod. Samozřejmě i aplikace třetích stran mohou využívat tyto databáze pro ukládání vlastních dat a rozšiřovat tím jejich velikost. Bohužel ne všechny aplikace, které s nimi pracují a přidávají vlastní data, při odinstalaci také správně odstraní všechna data z databází a výsledkem může být to, že nám neustále ubývá místo v drahocenné RAM paměti a nevíme proč. Jedním z řešení může být i nadmíra nepoužívaných dat v databázích. Systém Windows Mobile 2002/2003 ovšem neposkytuje žádný nástroj pro prohlížení a správu databází a právě z této nutnosti vzniknul tento malý prográmek, který veškerá data zobrazuje v grafické podobě a umožňuje tak uživateli (ovšem na vlastní nebezpečí) upravovat, mazat, přidávat a kopírovat databáze.

Autor :: eXEden
    Překlad :: plně lokalizováno, na webu autora je jak setup pro desktop, tak i CAB.
    Zařízení :: Pocket PC 2002 a 2003

Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Jak jsem už někde předeslal, chystá se úplně nová verze Database Exploreru. Přikládám počáteční screenshoty a budete-li mít jakékoliv připomínky, dejte mi vědět. Snažil jsem se vštípit mu vzhled "ala CookWiz". Brzo bude hotov přepis standardních funkcí z předchozí verze a pak přidělám pouze podporu pro SQL (Access, Microsoft SQL, ...) databáze
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00022744_DENew_M25S.gif 
Zobrazení: 40 
Velikost: 46.0 KB 
ID: 289  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od eXEden
    Jak jsem už někde předeslal, chystá se úplně nová verze Database Exploreru. Přikládám počáteční screenshoty a budete-li mít jakékoliv připomínky, dejte mi vědět. Snažil jsem se vštípit mu vzhled "ala CookWiz". Brzo bude hotov přepis standardních funkcí z předchozí verze a pak přidělám pouze podporu pro SQL (Access, Microsoft SQL, ...) databáze
    Uz se tesim, na vzhledu mi nezalezi, dulezita je funkcnost Kdyz to tak vidim, jak ti to jde, tak si rikam, ze bych mel pohnout s tim rizepsanym Pocket PC blogovacim klientem.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Bez tohoto programu si nedokážu představit život svého DataPhone2. Spolu s programem na úpravu registrů, jsou to dva nejdůležitější programy, které jsou na mém přístroji nainstalovány.
    Archivace a obnova databazí kontaktů a nastavení různých programů běhá na 100 %

Jen by to chtělo ty databáze s SMSkama dotáhnout do konce . Ale to už se tu řešilo.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Bude v prográmku i hromadný export více databází?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od bass
    Bude v prográmku i hromadný export více databází
    Jojo ... zrovna přemýšlím nad formátem

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Jak to vypadá s tou novou verzí ?

A jeden návrh : pokud by to šlo, tak prosim Tě udělej asociaci. ( na *.dbr ).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od JirkaP.
    Jak to vypadá s tou novou verzí ?

A jeden návrh : pokud by to šlo, tak prosim Tě udělej asociaci. ( na *.dbr ).
    Finišuju Asociace tam bude pro všechny soubory, který to umí generovat/zpracovávat

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od eXEden
    Finišuju Asociace tam bude pro všechny soubory, který to umí generovat/zpracovávat
    To rád slyším.

Ještě, kdyby to šlo udělat jako to má například program "CAB Install"
    Aby se ta volba dala nastavit a i vypnout přímo z programu a nemusela se provádět instalace programu k provední asiciace na tyto koncovky.

For eXEden: určitě víš proč.

Podobná témata

1. weather database editor - pomoc
    Od spooak v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 34
    Poslední příspěvek: 17-03-2012, 23:20
  2. Weather Database Editor
    Od pepisek_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 26-01-2012, 14:26
  3. explorer