Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 42 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 629

Téma: TT6

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

No nevim co 6 predstavi jako novinku, me by celkem stacilo kdyby tam konecne byla moznost nastavit si po jakych cestach se vypocitavana trasa ma ubirat, neni nic horsiho kdyz si date navigovat po nejkratsi trase a ono vas to zene tema nejvetsima ritema co existuji.-)) jasne naviguj me po nejkratsi trase ale zapomen na silnice III tridy a polnacky .-), dale by bylo fajne, kdyby tt6 umel pocitat s tunelama, nemuze to byt preci problem, tt bude vedet jakou rychlosti vjedu do tunelu zna jeho trajektorii a bude predpokladat ze za dany casovy usek vyjedu nebo si to dopocita az budu zase po sirym nebem:-))) no nic stejne to tam nebude tak zustanu u garminu tam aspon nastavim ty silnice :-))))
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Tou novinkou je to, že v mapách TT6 není ČR.

http://www.tomtom.com/products/secti...391&Language=1

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

No tak to je paraaada:-))) Kdyz si vezmeme treba nejakeho videnaka, ktery pojede do Berlina tak hold pojede obklikou protoze kdyby se mel spolehat na tt6 tak ho pres nas nepovede :-))

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

2padluke: s tema tunelama to tam uz snad je ne ? vzdyt kdyz dojde ke ztrate signalu, tomtom pokracuje posledni rychlosti dal po trase ...

Nováček
    Registrace
    May 2007

Nepokračuje, jen chvilku, potom to vzdá.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

No když už jsme u těch přání.
    Mně by se hodila kromě nejrychlejší a nejkratší možné trasy volba optimální trasy, kompromisu mezi nejkratší a nejrychlejší. Používám běžně nejrychlejší. Někdy ale kvůli jedné minutě úspory času ujedu třeba 15km navíc ...
    Určitě by se mi tato volba hodila více než těch dalších šest.
    Jinak je ale TT super!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od jiri.cech
    Někdy ale kvůli jedné minutě úspory času ujedu třeba 15km navíc
    To mě taky docela štve, kolikrát se mi navíc stane, že počítá s nějakejma příšernejma desetinkama minuty, protože varianta nejrychlejší/nejkratší trvá dle TT dokonce stejně dlouho, přesto mě žene tou o řadu km delší.
    Dělám to tak, že si spočítám nejrychlejší a nejkratší a pokud jsou obě vzdálenosti hodně odlišné, zkusím vypočítat druhou nejrychlejší (která se většinou ukazuje jako optimální).

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak by me docela zajimalo, jak to ted bude s tim hlidanim rychlosti. Nikde v nastaveni nevidim tuto volbu a jakou rychlost to ma hlidat.

Mam to dany v emulatoru a prolezl jsem cele nastaveni.

BTW: mapu CZ z verze 5 nevidi.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od jiri.cech
    Mně by se hodila kromě nejrychlejší a nejkratší možné trasy volba optimální trasy, kompromisu mezi nejkratší a nejrychlejší. Používám běžně nejrychlejší. Někdy ale kvůli jedné minutě úspory času ujedu třeba 15km navíc ...
    Určitě by se mi tato volba hodila více než těch dalších šest.
    Jinak je ale TT super!
    Já bych to s tou chválou zase tak nepřeháněl... Když chci jet přes Prahu od Kladna na Hradec Králové, jako nejrychlejší variantu to zvolí cestu od Ruzyně po obchvatu na Radotín, po Strakonické na Barrandovský most a po Jižní spojce, což je tedy rychlá varianta jak stehno, zvláště ve všední den... A když dám nejkratší, navede mne to od letiště přes Přední Kopaninu a Nebušice na Evropskou (cesta je o 500 metrů kratší, zato o 10 minut pomalejší), a co je horší, za kulaťákem se mne to snaží vytáhnout na Milady Horákové, kde se ovšem nedá odbočit doleva do centra...

Dřív jsem používal MapFactor Navigátor na notebooku a ten vypočítával trasy daleko lépe, takže teď uvažuji o tom, že půjdu do Navigátora pro PocketPC.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Pár screenů.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

jval: to jsi sebral kde ? to uz to negde roste ??? :-)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No proste to mam, roste.

Bohuzel zatim bez map. Dale bych to nerozebiral.

Jen me tak napada, kdyz to tedy nebere petkove mapy a nekdo tady psal, ze CZ pro 6 nebude. Nema nahodou TT910 uz v sobe verzi 6???

Mate nekdo TT910??, mrknete prosim na verzi, protoze pokud by tam byla verze 6, tak musi byt i CZ verze mapy pro 6, alespon tady to tvrdi.

http://www.tomtom.com/products/section.php?ID=212&Section=338&Language=1

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Je to tak 5ky v tom nejedou, prave odzkouseno, v 910ce je 6kova verze tak snad ...

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Já mám vyzkoušeno,že v TT6 v650 mapy z TT910 fungují,zkoušel jsem Canary Island a Guam a jedou.

Upraveno k pravidlum diskuzi. Beecher

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Je docela blbé, že nejde rotovat displej :-(, takže režim na šířku se nekoná...

Strana 1 z 42 12311 ... PosledníPoslední