Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nechtene samovolne ukoncovani aplikaci

tomikusis (37)|24.8.2006 20:14
mam problem, rad bych aby mi porad bezel nahravac hovoru, photocontact a omap clock ale neustale se mi samovolne libovolne ukoncuji, je nejaky postup jak je udrzet ve stalem chodu ? diky ....
ipf (2136)|24.8.2006 20:45
Stává se mi úplně to samé a zatím jsem nepříšel na to, proč.
Saman_ce4you (1451)|25.8.2006 10:19
Pokud je potreba vic pameti nez je aktualne k dipozici OS ukoncuje neaktivni aplikace.. Rek bych, ze tohle muze byt pricina..
jimbeam_ce4you (44)|25.8.2006 11:41
[QUOTE="Saman"]Pokud je potreba vic pameti nez je aktualne k dipozici OS ukoncuje neaktivni aplikace.. Rek bych, ze tohle muze byt pricina..[/QUOTE]

Použít oxios hipernate, uvolní pamět, ale neshodí aplikace
ipf (2136)|25.8.2006 11:58
Tohle asi příčina nebude, protože obvykle mám puštěné pouze nahrávání hovorů, kalendář, kontakty a poštu, takže mi zbývá okolo 15 MB místa a přesto se ukončuje, zpravidla jako první nahrávání hovorů a hned za tím kalendář.
Můj odhad je takový, že to dělá poštovní klient. Přestože mám nastavené pouze stahování hlaviček, automaticky každých 15 minut a ukládání pošty a příloh na paměťovou kartu, zřejmě když přijde pošta s větší přílohou (bohužel jen v řádu stovek KB, či pár MB), poštovní klient zazmatkuje a začne zavírat.
Saman_ce4you (1451)|25.8.2006 13:08
[QUOTE="ipf"]poštovní klient zazmatkuje a začne zavírat.[/QUOTE]

Sam rozhodne aplikace nezavira. Muze si to vsak vyzadat od systemu, kt. to pak udela, kdyz je to potreba vice volne pameti. Existuje na to jedna pekna API fce ;)
HAD2 (13)|25.8.2006 14:51
Zkuste se podívat sem a podělte se se zkušenostma

http://www.smart4phone.net/windowsmobile/forum/viewtopic.php?t=1272&highlight=lowmem

mně to moc nefungovalo, ale teď se zdá, že když jsem tam dal 60 HEX a Reset Division na 1, je to lepší. Zatím jsem to moc netestoval

Nebo nechte vyhledat LowMem na http://mpx200.e-vision.cz/
tam se o tom taky mluvilo