Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: kompilace pomoci ILASM pro CF2

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Mam nejaky IL kod, ktery bych potreboval zkompilovat pro CF2 (je to puvodne CF1 kod ziskany pomoci ILDASM). Potreboval bych ho ted zkompilovat do CF2-class library - pomoci ILASM se mi to sice podarilo, ale vysledkem je full-framework2 class library, ktera nelze pouzit z CF2 aplikace. Do referenci SmartDevice projektu tuhle assembly sice pridam, ale VS2005 se tvari, ze v assembly zadne tridy nejsou (object browser nic neukazuje a pokud pouziju nejakou tridu primo v kodu, tak mi krici kompilator). Pokud ale pridam assembly do referenci ve WinForms aplikaci, tak je vsechno ok a tridy muzu bez problemu pouzivat.

Jak tedy donutit ILASM, aby kompiloval kod pro CF a ne full-framework?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Myslim si, ze k tomu ILASM neznasilnite....
    Nebylo by pro Vas sxchudne pouzit napriklad Reflector - ziskat kod a znovu ho zkompilovat pod V.2?
    http://www.aisto.com/roeder/dotnet/

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

To je taky moznost, ale bude to pro mne radove mnohem slozitejsi a nejsem si jisty, jestli se mi to vubec podari...

Abych byl konkretni - tenhle problem resim jenom kvuli tomu, ze se nekolik trid v CF2 presunulo oproti CF1 do jine assembly a pokud z CF2 aplikace pouziju tuhle CF1 assembly, tak mi tridy, ktere jsou podedene z techto dotcenych trid nejdou pretypovat na sve predky - kompilator zahlasi chybu, ze nemam referencovanou tu puvodni CF1 assembly, ktera v CF2 uz neexistuje. Jde mi hlavne o tridu DbDataAdapter - trida i v CF2 samozrejme existuje ve stejnem namespace, ale problem je, ze se presunula ze System.Data.Common.dll do System.Data.dll a knihovna System.Data.Common.dll uz v CF2 neexistuje.

V IL je tohle jednoduchy problem - opravim reference na CF2 (staci opravit cislo verze a odstranit referenci na System.Data.Common.dll) a opravim vsechny vyskyty "[System.Data.Common]" na "[System.Data]". Bohuzel to ale, jak sam potvrzujete, zrejme nelze zkompilovat pro CF (pro FF bez problemu). Pro CF lze tedy zrejme bohuzel kompilovat pouze z "vyssich" jazyku a ne primo IL (

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ne ze bych chtel byt kverulant, ale nebude jednodussi prejit na CF2?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

no, o to se tu prece prave snazim ) bohuzel ale jedna zivotne dulezita knihovna neexistuje v CF2 verzi, zdrojaky od ni nemam a jelikoz je to data provider a obsahuje podedene tridy od System.Data.Common, tak nejde bez problemu pouzit CF1 knihovna z CF2 aplikace....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tak zmenit DB, ktera providery do CF 2.0 ma?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

to neni reseni... Oracle Lite neni jenom DB - je to docela komplexni synchronizacni system, licence taky nebyly uplne zadarmo, server-side DB musi byt oracle apod. produkt je to hodne dobry, akorat ten Oracle na zakazniky trochu s*** :///

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tak MS SQL 2005 Mobile a vlastni synchro...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

dekuju, nechci - staci to takhle?

cely system uz nejakou dobu bezi a krome toho CF2 providera neni zadny vyrazny problem..

Podobná témata

1. VOX - připojení pomocí VPN
    Od PatrikK. v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 06-10-2007, 17:39
  2. odesílání pomocí BT
    Od selmer1967 v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-04-2006, 01:57
  3. HR pomocí SMS
    Od yasmeene2 v sekci Zbývající PPC