Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Bluetooth u HP 3715

vaclav4_ce4you (5)|21.8.2006 02:57
Kdyz se snazim spustit Bluetooth, dlouho to chrousta a pak to hodi hlasku - -----Bluetooth Setings : The Bluetooth Radio failed to turn ON due to insufficient driver memory available. You must perform a normal reset before you can turn ON the Bluetooth Radio.----- Nemuzete mi nekdo,pls, poradit co s tim? Jsem lamic.
Yngwie (55)|21.8.2006 07:26
No píše ti to, že máš udělat normal reset, čili "píchnout" stylusem do té dírky :-) Jestli to nepomáhá, tak může pomoct hard reset, ale jestli se ti to nechce dělat, tak možná bude na stránkách HP upgrade ovladače pro BT, který by to mohl taky vyřešit ;)
huhy (16)|21.8.2006 08:17
Na podobný problém jsem také narazil. Poprvé jsem to SR nevyřešil a tak přišel na řadu HR. Pak se mi to ještě párkrát stalo, ale vždy stačilo PDA při zapínání BT vypnout tlačítkem a po následném zapnutí už vše fungovalo tak jak má. Ovladače na BT jsem upgradoval, ale problém přetrval. Připadá mi, že k tomu dochází při zvláštní kombinaci software využívající BT komunikaci.
Přeji hezký den.
vaclav4_ce4you (5)|21.8.2006 13:30
Seka se to pouze s SmartMaps Praha, s AutoAtlasem teze firmy to ale slape bez chyby. Tak nevim, zkusim upgrade ovladace, nebo naistaluju na Pha jinej soft. THX
muxx (11)|25.8.2006 17:17
v nastaveni BT to chce povypinat nepouzivany sluzby (zabiraji pamet nebo tak neco). pokud se bt sekne tak po SR vypnout a zapnout pda a teprve potom zapnout BT

ja to tak delam a nemem problem