Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

blikání diody na qteku - vypnutí

vodopadek (274)|17.8.2006 17:23
Zdravím všecny majitele qteku, možná už jste to taky objevili možná nee ale na modacu jsem našel programek který umí vypnout blikani zelené didody v online stavu.. komu to vadí, jako třeba mě:-) hlavně v noci ten si muže pomocí tohoto programku vypinat a zapinat dle libosti...
RadimK_ce4you (223)|17.8.2006 18:20
A je to funkcni se softikem Dont Forget? Tedy ze zelena blika jen pri zmeskane udalosti? Pokud ano, tak by tohle mohl autor DF tohle "zakomponovat".
vodopadek (274)|17.8.2006 18:46
to nevim... dont forget nepouzivam. budto si ho doinstaluju a vyzkousim nebo to treba drive zkusi nekdo kdo ho nainstalovanej ma...:)
Lobo_ce4you (514)|18.8.2006 12:29
Včera jsem si tu aplikaci na vypnutí LEDky nainstaloval a přes noc jsem měl rapidní pokles baterie. Když jsem šel spát tak jsem baterii na 91% a ráno 39%. Tak jsem to deaktivoval. Nevím na 100% jestli to způsobila tato aplikace, ale nic jinýho jsem s mobilem nedělal. Musím to ještě vysledovat. Nemá někdo stejný zkušenosti?
vodopadek (274)|18.8.2006 12:43
[QUOTE="Lobo"]Včera jsem si tu aplikaci na vypnutí LEDky nainstaloval a přes noc jsem měl rapidní pokles baterie. Když jsem šel spát tak jsem baterii na 91% a ráno 39%. Tak jsem to deaktivoval. Nevím na 100% jestli to způsobila tato aplikace, ale nic jinýho jsem s mobilem nedělal. Musím to ještě vysledovat. Nemá někdo stejný zkušenosti?[/QUOTE]

nazdar, bohuzel mam uplne stejnou zkusenost... uz jsem podeziral ze to dela autoflight , ktery jsem taky instaloval, ze je na vine ledka a softik me nenapadlo.. 2x to samy to uz skoro vypada ze se ten softik moc nepovedl.. ja mel vecer 100% a rano 36% taky jsem na to koukal jako blazen... no nic. dneska jedu na dovolenou tak budu jeste testovat a pak napisu poznatky z cest:)